PREJAKI I BUGARI: Partizan izgubio od CSKA u Humskoj

25.03.2023. 13:43
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: FK Partizan

Dikov dvostruki strelac.

Fudbaleri Partizana poraženi su sa 2:0 od ekipe CSKA 1948 iz Sofije u prijateljskoj utakmici odigranoj danas na stadionu Humskoj. Oba gola za bugarski tim postigao je Svetoslav Dikov, u 34. i 54, minutu.

Kiks Orlića koji može da košta odlaska na EURO

”ORLOVE” U PODGORICI ČEKA PUN STADION: Pomama za kartama pred duel sa Srbijom

DŽAKA I ŠVAJCARCI STIGLI U SRBIJU: Iznenađeni su prijemom, samo im smetaju psi koji laju

Usled reprezentativne pauze trener crno-belih Igor Duljaj imao je na raspolaganju samo 13 prvotimaca koji su još jednom razočarali. Šansu je dobio i veliki broj mladih igrača, koji su tek na momente nagovestili potencijal. Ono što je i dalje evidentno da je Partizan u krizi i da se za sada ne naziru bolji dani.

Imali su crno-beli nekoliko situacija pred golom protivnika, ali to je uglavnom bilo posle prekida na nekih 20-30 metara od čuvara mreže CSKA Ganeva, ali ništa što bi ozbiljnije ugrozilo bugarski tim

.Igrao se 33. minut kada je odbrana domaćina kapitulirala. Visoki špic gostiju Svetislav Dikov pobegao je Svetozaru Markoviću posle centaršuta Karagarena i glavom matirao Stevanovića.

U 52. minutu Nemanja Jović ulazi u najbolju šansu na meču za Partizan. Genijalno ga je proigrao Danilo Pantić, ali mladi krilni napadač ekipe Igora Duljaja gađa neprecizno iskosa sa leve strane. Kazna je ubrzo stigla. Ponovo je odbrana crno-belih kapitulirala. Posle kornera još jednom je bio precizan visoko Dikov.

PARTIZAN- CSKA 1948 0:2 (0:1)

STRELAC: Dikov 34, 54.

SUDIJA: Pavle Tomić, Miloš Miškeljin, Novak Novaković

PARTIZAN: Stevanović, Živković, Urošević, Fejsa, Marković, Šehović, Jović, Traore, Pavlović, Pantić, Trifunović

Izmene: Lukač, Nikolić, Aćimović, Tanasijević, Isailović, Aleksić, Bebek, Belić, Kolorado, Filipović

CSKA 1948: Ganev, Aleksandrov, Petrov, Pereira, Čočev, Daskalov, Karagaren, Angelov, P. Dosantos, Dikov, Marin

Pogledajte kako izgleda Beatris Moreira, devojka Giljermea Soareša fudbalera Brage