SA MEACE ODNEO SAMO LJUBAV: Inter razorio Stankovićevu Sampdoriju u "gradu mode"

Sampdorija je pretrpela poraz u gostima protiv Intera. Bilo je 3:0.

Ovo je moja kuća, živeo sam tu... Vidite kako su navijači Intera dočekali Stankovića! Nije ostao imun (VIDEO)

LAMPARD ZAPENIO ZBOG SRBINA Pričao o Mitru posle meča: "Ovo je ČIST CRVENI" (FOTO)

EVERTON SE IZMIGOLJIO IZ NJEGOVIH KANDŽI: Mitrović 10 puta udarao, nijednom pogodio

MAJSTOR JE MAJSTOR: De Brujne u stilu Žuninja doneo teška tri boda Sitiju (VIDEO)

Pokazali su Interisti da umeju da se oduže Dejanu Stankoviću, koji vodi Sampdoriju, priredili predivan doček uz velike ovacije.

I to je bilo jedino lepo što će Deki pamtiti ove večeri. Jer njegova ekipa pretrpela je novi poraz, koji je dodatno približava Seriji B. Inter nije imao milosti, a praktično je sve rešio u prvom poluvremenu.

U 21. minutu vodeći gol postigao je De Fraj na centaršut Čalhanoglua. A u 44. minutu na 2:0 povisio je Nikolo Barela posle proigravanja Bastonija. Tada je bilo jasno da ekipa iz Đenove teško može da se vrati, a odlučujući udarac na snove gostiju zadao je Korea golom u 73. minutu za konačnih 3:0.