ISPLIVAO PROBLEM POSLE POBEDE: Važan igrač Partizana POVREĐEN (VIDEO)

25.10.2023. 17:26
Igor Duljaj, FK Partizan
Igor Duljaj, FK Partizan / Izvor: MN Press

Duljaj će morati da menja...

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Kragujevcu Radnički 1923 sa 4:0, u zaostaloj utakmici četvrtog kola Super lige Srbije i ostvarili 10. uzastopnu pobedu u prvenstvu.

"TO NAM JE ŽIVOTNI ZNAČAJ" Igor Duljaj apelovao posle nove pobede Partizana Igor Duljaj, FK Partizan

"TO NAM JE ŽIVOTNI ZNAČAJ" Igor Duljaj apelovao posle nove pobede Partizana

CRNO-BELI ARHIVIRALI I KRAGUJEVAC: Kalulu i Nikolić doneli Partizanu DESETU uzastopnu pobedu (VIDEO)FK Partizan

TONALI SVE PRIZNAO: Evo kolika ga kazna čeka (VIDEO)Sandro Tonali

TONALI SVE PRIZNAO: Evo kolika ga kazna čeka (VIDEO)

Partizan je poveo golom koji je Aldo Kalulu postigao u 34. minutu, a prednost je udvostručio Nemanja Nikolić u 63.

Treći gol postigao je Mateuš Saldanja u 81. minutu, a konačan rezultat postavio je Nikolić, svojim drugim golom na utakmici u 87. minutu.

"Crno-beli" su izvojevali pobedu bez povređenih Belića i Filipovića, dok je Kanute propustio meč zbog kartona, ali prizor s početka drugog poluvremena mogao bi da zabrine navijače Partizana.