”RADONJIĆ MORA DA POSTANE IGRAČ”: Hrvat OPLEO po reprezentativcu Srbije!

21.02.2023. 09:02
Nemanja Radonjić
Nemanja Radonjić / Izvor: Profimedia

Kritike nakon remija...

Trener italijanskog Torina Ivan Jurić, kritikovao je Nemanju Radonjića nakon remija na domaćem terenu protiv Kremonezea (2:2), ekipe koja je najmanje pokazala u Seriji A.

VANJA PRIMIO GOL ZA ŠPICE: Srbin DVA PUTA bio nemoćan, ali se Torino izvukao!

GOTOVO JE: Mesi NAPUŠTA PSŽ!

EMOTIVNO DO BOLA: Isplivao poslednji snimak tragično preminulog poznatog fudbalera (VIDEO)

Bikovi su jedva izvukli bod golom u 79. minutu, a hrvatstrki stručnjak je rekao da generalno ništa ne zamera svojim igračim. Ipak, deluje da nisu baš svi u toj grupi. Upravo je Radonjić neko za koga je rekao da bi morao da promeni odnos, a priliku na ovoj utakmici srpski reprezentativac je dobio s klupe, u 66. minutu.

- Radonjić? Nisam zadovoljan. Treba da daje više, da se bori da postane pravi igrač. Ponekad jeste, dobar je, ali onda nestane. Ovo je njegovo veliko ograničenje, sačekaćemo ga ponovo, ali mora da da znak ako želi nešto da uradi u fudbalu. Očekujem više od njega, bez njega je u najboljem slučaju teško - jasan je bio Hrvat posle utakmice.

Torino je u ovom momentu deveti na tabeli Serije A sa 31 bodom, deset manje od Atalante koja je na poslednjoj poziciji za Evropu. Kada je Radonjić u pitanju, on je ove sezone odigrao 22 utakmice i postigao četiri gola uz dve asistencije.