RASPUCANO U NASTAVKU: Remi Javora i Radnika u Ivanjici

12.09.2022. 18:06
FK Javor
FK Javor / Izvor: MN Press
Surduličani još uvek bez pobede.

Fudbaleri Javora i Radnika iz Surdulice remizirali su 2:2 u Ivanjici u okviru 11. kola Mozzartbet Superlige.

Želiš uzbudljivu avanturu? POLETI krilima AVIATORA i OSVOJI X BOX KONZOLU!

ZA LUTOVCA NEMA UMORA: Mi smo Partizan, jedva čekamo Nicu

SVE JE GOTOVO: Zvezda prodala napadača u Makabi iz Haife

Posle nezanimljivog prvog, pregrš uzbuđenja u drugom poluvremenu duela podno Golije.

Poveli su domaći u 50. minutu, Nikolić je odlično odreagovao posle centaršuta Dolmagića i volejom savladao Ranđelovića.

Sve što je dobro uradio Dolmagić kod gola svoje ekipe, upropastio je 12 minuta kasnije, nesmotreno je startovao u svom šesnaestercu i skrivio jedanaesterac. Spasić je bio neumoljiv i poravnao rezultat.

Totalni preokret i nadu da mogu do prve pobede, Radniku je doneo Danoski u 76. minutu. Naređao je trojicu igrača domaćih i unutrašnjim delom stopala prevario Vulića.

Jasno je da su se Ivanjičani nadali da bi na ovom duelu mogli pobedom da prekinu seriju od četiri poraza, ipak imajući u vidu razvoj događaja na terenu bod je ipak zadovoljavajući, pošto su do poravnanja stigli sa bele tačke. Strelac je bio Petar Gigić.

BONUS VIDEO: Pogledajte izvođenje Bože pravde u Rusiji