JEDNOG SLAVE DRUGOG PLJUJU: Različite uloge bivših igrača Partizana (VIDEO)

10.12.2016. 14:52
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Nekadašnji članovi kluba iz Humske postižu golove u Australiji.

Nebojša Marinković, fudbaler Pert Glorija, postigao je majstorski gol protiv Njukasl Džetsa, ali njegov tim nije uspeo da ostvari pobedu na prvenstvenoj utakmici australijskog šampionata, pošto je njegov saigrač Milan Lola Smiljanić na istoj utakmici pogodio sopstvenu mrežu i tako doneo trijumf gostima od 2:1.

MADRIĐANI BEZ VELIKE ZVEZDE: Evo ko NAPUŠTA Real (FOTO)

Bivši igrači Partizana zabiberili su ovaj meč. Marinković je postigao fenomenalan gol u sedmom minutu za vođstvo Perta, ali su gosti uspeli da preokrenu rezultat.

Izjednačenje Džetsima doneo je Hul u 21. minutu, a potpuni preokret gostima omogućio je Lola Smiljanić autogolom glavom, kojeg se ne bi postideli ni najbolji napadači sveta, na samom kraju prvog poluvremena, a ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat utakmice.