JEZIVE SCENE IZ ŠPANIJE: Meč Barselone i Kadiza PREKINUT, lekari oživljavali navijača (VIDEO)

10.09.2022. 21:02
aegf
aegf / Izvor: Foto: TwitterPrintscreen/@OficialEnLaMira
Nadamo se da će sve biti u redu...

Tokom utakmice Barselone i Kadiza u Kadizu, od 81. minuta nastupio je prekid. Razlog je navijač Kadiza kojem je bila potrebna medicinska pomoć, brzo su lekari reagovali, a onda je pauza trajala preko 20 minuta pre nego što su fudbaleri i jednog i drugog tima otišli u svlačionicu.

ITALIJANI PIŠU: Ronaldo bio na korak od povratka u Seriju A!

SERIJA A: Hrvat UDALJIO Stankovića od klupe Intera!

UZBUDLJIVO U ŠPANIJI: Gatuzovi "slepi miševi" poraženi, Sevilja umalo da ispusti 3:0 u Barseloni

Prema prvim informacijama iz Španije, jednom je navijaču pozlilo. On je izgubio svest i srušio se.

Golman Kadiza, Ledesme je u jednom trenutku trčao s defibrilatorom prema navijaču, kako bi pomogao medicinskom timu. Barselonin čuvar mreže, Ronald Arauho se odmah počeo moliti na terenu.

Što se samog meča tiče, Barselona je bila bolji rival u prvom poluvremenu, ali su teško stizali do ozbiljnih šansi za postizanje pogotka.

Rafinja je imao dobru šansu u 10. minutu kada je pogodio stativu, ali je to praktično bilo sve u prvom poluvremenu što je bilo vredno pažnje.

U nastavku daleko bolja Barselona.

Poveo je gost u 55. minutu utakmice, tada je Gavi odlično utrčao u prostor, dobio loptu, potom je na vreme poslao loptu u sredinu gde je prvo golman domaćih Ledesma samo vrhovima prstiju dokačio loptu, a onda je na nju natrčao De Jong za 0:1.

Već 12 minuta kasnije novi gol u mreži Kadiza, Beljerin je ponovo počeo akciju po desnoj strani, dodao je do Rafinje koji je tražio Levandovskog u petercu, lopta se odbila nekako do napadača Barselone i najvećeg pojačanja kluba ovog leta, aPoljak je rutinski poslao loptu u mrežu za 0:2.

I onda je sudija morao da prekine utakmicu u 81. minutu, pozvao je lekare da obave intervenciju na tribinama, a prekid je trajao dugo, a situacija je bila maksimalno ozbiljna. Ceo stadion je zanemeo...