16°C
13.05.2024.
117.1197
108.716

A JOŠ MU I GOL PETOM PONIŠTILI: Gent raspucan, a njihov napadač dao HET-TRIK! PRETNJA Zvezdi od 191 cm (VIDEO)

01.11.2020. 22:41
Roman Jaremčuk
Roman Jaremčuk / Izvor: Foto: Sporttube printscreen

Ubedljivi...

Polako se bliži četvrtak, 5. novembar, i treće kolo Lige Evrope kada će Crvena zvezda ugostiti belgijski Gent u Ligi Evrope, osokoljena pobedom u prethodnoj rundi nad Slovanom iz Libereca (5:1), takođe na stadionu Rajko Mitić.

TEROR SMS-A: Golmane, gde ćeš? GOLČINA iz SLOBODNJAKA, pa ga je šokirao DRUGI srpski reprezentativac (VIDEO)

SRBIN I HRVAT SPASILI INTER: Majstorski slobodnjak Kolarova u 92. minutu! A tek NEŽNI LOB - genijalno... (VIDEO)

ANĐUŠIĆ PRIZNAO - ZVALA ME JE ZVEZDA: Otvoreno o želji crveno-belih da ga dovedu, a potom o POVRATKU u Partizan

Poslednja provera za crno-bele bila je danas u Surdulici, a šampion Srbije i lider na tabeli u domaćem prvenstvu je ubedljivo savladao Radnik rezultatom 4:1.

Posle niza loših rezultata (bez boda su u Ligi Evrope, a četiri utakmice u nizu u svim takmičenjima su bez pobede), raspucao se i Gent u belgijskoj ligi. Oni su danas igrali protiv Beverena u gostima i trijumfovali 1:4 uz het-trik visokog ukrajinskog napadača Romana Jaremčuka (191 cm, 24 god), kome je pride i poništen gol posle gledanja VAR snimka zbog igranja rukom njegovog saigrača.

Već posle prvog poluvremena je na semaforu pisalo 0:4. Jaremčuku je poništen gol u 18. minutu, a potom im je dosuđen penal. Nemac Niklas Dorš je promašio penal, ali je potom odbitak preusmerio u mrežu za 0:1 u 27. minutu.

A onda počinje šou Ukrajinca. Jarmečuk je vezao tri pogotka - u 29, 37. i 44. minutu prvog poluvremena. I to kakva tri pogotka! Prvo odličan solo prodor i ubitačna završnica.

Zatim odlično praćenje akcije za 0:3.

I na kraju šmekerska završnica nakon što je pobegao iza odbrane Beverena za 0:4.

Gent je malo prikočio u drugom poluvremenu i domaćin je to iskoristio da postigne počasni pogodak i ublaži ubedljiv poraz. Strelac je bio Danijel Sinani u 51. minutu.