26°C
30.05.2024.
117.1109
108.4561

KAD PAUN NAPADNE I ZIDAN SE PLAŠI: Real tek posle penala savladao najbolji tim MLS lige (VIDEO)

03.08.2017. 10:30
Veljko Paunović
Veljko Paunović / Izvor: Reuters

U regularnom delu meča bilo je 1:1.

Fudbaleri Real Madrida pobedili su najbolju selekciju MLS lige nakon boljeg izvođenja penala rezultatom 5:3, dok je posle regularnih 90 minuta bilo je 1:1 na kraju američke turneje.

OVO JE BOLELO: Matić je devojku napucao loptom, a onda je uradio nešto neverovatno (VIDEO)

ZVEZDAŠ ''TERA'' PARTIZANOVCA: Mihajlović ga više ne želi, menja ga za ovog igrača (FOTO)

Zinedin Zidan je na teren izveo kombinovani sastav, naravno, bez Ronalda koji je dobio produženi odmor zbog Kupa konfederacija. Selekciju MLS lige predvodio Veljko Paunović, dok je kapiten bio srpski zet Bastijan Švajnštajger, a pored njega od poznatih imena tu su bili Kaka, David Vilja, Đovani Dos Santos, Tim Hauard, Sebastijan Đovinko.

Real je poveo u 59. minutu golom Borhe Majorala, a konačnih 1:1 postavio je Dvajer pet minuta pre kraja. U penal seriji, već u prvom krugu, sin Zinedina Zidana, Luka, koji je u igru ušao u 72. minutu, odbranio je udarac Dvajera. Nakon toga, za Real su svi bili precizni, redom Benzema, Bejl, Kovačić i Marselo, dok je još jedan promašaj Dos Santosa bio dovoljan za Realovu pobedu od 5:3.