KAD SE UDRUŽE BALKANCI: Favorit PROŠAO, Srbin i Hrvat sprečili BLAMAŽU!

09.08.2021. 22:42
Mijat Gaćinović
Mijat Gaćinović / Izvor: Profimedia
Dovoljno mu je bilo 120 sekundi na terenu da izraste u junaka.

Reprezentativac Srbije Mijat Gaćinović obeležio je pobedu Hofenhajma nad Viktorijom u Kelnu od 3:2.

(SASTAVI) DEKI ZBOG KANGE NA MUKAMA: Stanković se nada reprizi Kairata! Degenek i Dragović kao bedem ispred Borjana?

STANOJEVIĆ BESAN: "Ovo je skandalozno šta se dešava!" Veoma je razočaran, a sve je počelo odlično

ISTORIJSKE REČI SELEKTORA: Terzić najavio NAPAD na novu MEDALJU!

Nekadašnji igrač Ajntrahta je bio asistent kod odlučujućeg trećeg gola, koji je postigao hrvatski napadač Andrej Kramarić u 107. minutu produžetka ovog meča.

Viktorija je uspela da dva puta anulira vođstvo bundesligaša, ali nije mogla do potpunog preokreta. Hrvat je doneo prednost gostima iz penala (27.), da bi do kraja poluvremena izjednačio Handle (33.).

Novu prednost Hofenhajmu doneo je Dabur u 94. minutu, a još jedno poravnanje Greger osam minuta kasnije. I onda se desio trenutak odluke. Inače, Mijat Gaćinović je meč počeo sa klupe, u igru je ušao u 105. minutu, da bi samo 120 sekundi posle toga odradio veliki posao za pobedu gostiju.

Pogledajte kako izgleda Aura Ruiz, bivša devojka Hesea Rodrigeza.