KAIRAT U PROBLEMU: Bez KLJUČNOG igrača dolaze u Beograd

23.07.2021. 09:04
Kairat
Kairat / Izvor: Foto: Printscreen/Twitter

Kazahstanci imaju prednost iz prvog meča.

Kazahstanski šampion Kairat dolazi oslabljen u Beograd na revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Kairat je u Almatiju savladao Crvenu zvezdu 2:1 i u Beograd dolazi sa dobrim rezultatom.

OHI STIŽE TEK U JANUARU: Norvežanin starter za Molde u kvalifikacijama za Ligu konferencija

FSS NAJAVIO OZBILJNE KAZNE: Pokrenut POSTUPAK protiv Zvezde!

MILOJEVIĆ KASNIO NA KONFERENCIJU: Bio je OGORČEN zbog OVOGA!

Ipak, igraće bez jednog od najboljih igrača iz prve utakmice kapitena Gafuržana Sujimbaeva. On je odigrao prvo poluvreme u Almatiju i bio asistent kod prvog gola, pošto je on centrirao iz kornera na Kantea.

Izašao je na poluvremenu zbog povrede i neće se oporaviti za meč sa Crvenom zvezdom.