18°C
18.05.2024.
117.105
107.8514

KAKVA SENZACIJA: Barsa ispala iz Kupa Kralja! Bilbao presudio šampionu u 90+2. minutu!

06.02.2020. 23:02
Leo Mesi
Leo Mesi / Izvor: Profimedia

Neverovatno.

Fudbaleri Barselone eliminisani su iz Kupa Kralja, pošto su u četvrtfinalu poraženi na "San Mamesu" od Atletik Bilbaa rezultatom 1:0.

Šampionu Španije presudio je Injaki Vilijams, koji je postigao gol u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

MILOJEVIĆ PRED POTPISOM: Evo GDE odlazi bivši strateg Crvene zvezde

ZAMALO BLAMAŽA REALA: Kraljevski klub PORAŽEN, ali ne i PONIŽEN na svom terenu

ŽELELI SU GA ZVEZDA I PARTIZAN: Doneo je konačnu ODLUKU! (VIDEO)

Početak meča na "San Mamesu" je počeo inicijativom Barselone, mladi Fati je zapretio dva puta, dok je na drugoj strani Bilbao postigao gol, ali je pogodak junaka meča Vilijamsa se nije računao zbog ofsajd pozicije.

Do kraja prvog dela igre zapretio je i Raul Garsija, ali Ter Štegen nije imao posla.

U 57. minutu ušao je Grizman umesto Fatija, Francuz je desetak minuta kasnije imao odličnu šansu, ali njegov šut odbranio odlični Simon. Pre njega je bila i kontroverzna situacija, De Jong je pao u šesnaestercu, ipak, sudija se nije oglasio, iako su igrači Barse tražili penal.

Do kraja meča sjajnu priliku imao je i Mesi, međutim, njegov projektil skinuo je sjajni golman Simon. I kada se činilo da neće biti golova, Vilijams je iskoristio dodavanje rezerviste Ibaja za gol i prolaz u polufinale Kupa Kralja!

Pogledajte kako izgleda Heorhina Rodrigez, izabranica Kristijana Ronalda.