KALABIŠKA LJUT ZBOG REMIJA: Možemo samo sebe da krivimo

09.09.2022. 19:37
Jan Kalabiška
Jan Kalabiška / Izvor: Profimedia

Češki predstavnik imao dobru priliku da savlada Partizan.

Partizan je juče bio na korak od visokog poraza pošto je posle prvih 45 minuta u Češkoj gubio od Slovackog sa 2:0 i imao igrača manje. Međutim, crno-beli su u drugom poluvremenu uspeli da stignu i prestignu domaćina koji je do kraja ipak stigao do izjednačenja i jednog boda. Dvostruki strelac za češki klub Jan Kalabiška bio je veoma nezadovoljna posle meča pošto je Partizan sa igračem manje postigao tri gola.

LALE SE NE ŠALE: Bivši igrač Partizana u Vojvodini

ENGLEZI PIŠU: Saudijska Arabija, Grčka i Egipat žele SP 2030.

DIREKTOR BORUSIJE: Morali smo da prodamo Halanda

- U meni ključa! Imamo 2:0 protiv desetorice u ovakvoj utakmici i na kraju je ne dobijemo! Možemo sami sebe da krivimo što nismo stigli do pobedonosnog gola na kraju, preovladava razočarenje u meni. Dva gola ne znače ništa, jer nismo pobedili, tako da su moja osećanja - prosečna - rekao je 35-godišnji levi bek, a prenose češki mediji.

Teško mu je da objasni kako se to Partizan ekspresno vratio u drugom poluvremenu iz ''nokdauna'' u kom se nalazio tokom prvih 45 minuta.