KINESKI KUP: Piksi i Tošić eliminisali Boaćijev Đangsu (FOTO)

25.07.2018. 17:23
Dragan Stojković Piksi
Dragan Stojković Piksi / Izvor: Profimedia

Dramatičan meč.

Ričmond Boaći nije igrao danas za Đangsu, što mnogi vide kao siguran znak da se vraća u Crvenu zvezdu! Fudbaleri Gvangžua R&F trenera Dragana Stojkovića Piksija i defanzivca Duška Tošića pobedili su Đangsu Suning 3:2 u revanš meču četvrtfinala Kupa Kine i posle 0:0 u prvom meču stigli do polufinala najmasovnijeg takmičenja. Trener Đangsua Kozmin Olaroju nije Boaćija stavio čak ni na klupu, pa deluje da je repezentativac Gane sve bliži povratku na stadion Rajko Mitić.

ODUŠEVIO JE MILOJEVIĆA: Zvezda pronašla napadača, poslala ponudu za OVOG Španca (VIDEO)

TURCI JAVLJAJU: Tošić na dužoj pauzi (FOTO)

Ričmond Boaći
Ričmond Boaći / Izvor: Srbija Danas

SRPSKI TRANSFER VEKA - HRVAT PLUS 90 MILIONA! Sergej se iz Lacija seli u EVROPSKOG GIGANTA! (FOTO)

Đangsu je protiv Piksijevih izabranika poveo već u 19. minutu, kad je Ksi Jang doneo gostima prednost. Do kraja prvog poluvremena domaći su uspeli da preokrenu zahvaljujući pogocima Čenlonga u 22. i Erana Zahavija u 42. minutu. Pengfej je u 55. minutu izjednačio na 2:2, što je bio rezultat koji je vodio dalje goste. Odluka je pala u dubokoj sudijskoj nadoknadi. VAR tehnologija je potvrdila penal za domaćina, koji je u gol za plasman u polufinale pretvorio Zahavi.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.