KLJUČ JE BIO U STRPLJENJU: Milojević sumirao utiske posle trijumfa u Ivanjici

30.03.2024. 18:12
Vladan Milojević
Vladan Milojević / Izvor: MN Press

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević sumirao je utiske posle pobede njegovog tima nad Javorom u Ivanjici - 3:0 (2:0).

Cveno- beli su opravdali je ulogu favorita na tradicionalno teškom terenu u Ivanjici.

Dva gola prednosti šampion Srbije stekao je u finišu poluvremena, golovima Kange iz penala i Hvanga, da bi konačan rezultat postavio Mijailović u 81. minutu.

-Spremali smo se za ovu utakmicu, iako nismo imali puno vremena. Čekao sam da mi se reprezentativci vrate, pa smo odradili jedan do dva treninga. Nije bilo lako igrati u Ivanjici, imaju dobar sastav, odličnog trenera. Teško je bilo probiti njihovu formaciju. Igrali smo strpljivo. Videli smo dosta šansi, puno golova i mislim da smo zasluženo došli do tri boda - rekao je trener Zvezde za Arenu sport posle utakmice u Ivanjici.