SUPERLIGA SRBIJE: Kolubari dosta i minimalac protiv Javora!

02.03.2023. 20:40
FK Kolubara
FK Kolubara / Izvor: MN Press
Nova pobeda Kolubare.

Fudbaleri Kolubare pobedili su Javor rezultatom 1:0 u meču 24. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

MILOJEVIĆ PRELOMIO: Ovo je Zvezdin tim za juriš na pobedu u 169. Večitom derbiju (SASTAV)

Devedesetih je njegovu pobedu na sudu ispratila cela Evropa, ali nismo ni slutili KAKVA GA SUDBINA ČEKA! Sve je nestalo...

OSTAJE U TORINU: Danilo produžio ugovor sa Juventusom

Ranije u toku dana su fudbaleri TSC-a uspeli da nadigraju Radnički u Kragujevcu i tako zaprete Partizanu.

Kolubara je do osme pobede u šampionatu došla minimalnim rezultatom, dok je Javor zabeležio drugi uzastopni poraz.

Strelac jedinog gola na meču bio je Vanja Ilić, a on je pogodak postigao u 47. minutu susreta, odnosno odmah na početku drugog poluvremena.

Bilo je šest žutih kartona i devet izmena na ovom susretu i isti je produžen za čak sedam minuta, a igralo se do 100. pa je sudija tek tada proglasio kraj susreta i Kolubara je mogla da slavi.