KONAČNO PRORADIO: SMS majstorijom načeo Kaljari. Rutinska pobeda Lacija (VIDEO)

Sergej Milinkovič Savić
Sergej Milinkovič Savić / Izvor: Profimedia

Odlazi i nema više pritisak.

Sergej Milinković Savić je na izlaznim vratima u Laciju. Blizu je prelaska u Milan i možda baš to je pozitivno uticalo na njegovu igru.

Na meču protiv Kaljarija već u 12. minutu je postigao gol i tako doveo svoj tim u vođstvo od 1:0. Utakmica je završena ubedljivim trijumfom Rimljana od 3:1, dok je naš reprezentativac izašao u 69 minutu pri rezultatu od 3:0.

Pored Sergeja golove za Lacio su dali Arcerbi i Lulić, dok je Kalajri ublažio poraz iz penala dosuđenog u nadoknadi vremena posle sudijske konsultacije VAR-a. Stelac je bio Pedro.

TERZIĆ POSLE ISTORIJSKOG PLASMANA U LŠ: Ne obećavam da ćemo ponoviti uspeh! (FOTO)

NIŠTA OD NOVE SARADNJE: Zvezda ostaje bez važnog šrafa u ekipi (FOTO)

Ostaje samo da se vidi da li će ovo biti i poslednji pogodak Milinković Savića u dresu Lacija.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.