KOSTIĆ RASTUŽIO SERGEJA: Asistencija Filipa pogurala Juve ka POLUFINALU (VIDEO)

02.02.2023. 23:20
FK Juventus
FK Juventus / Izvor: Foto: TwitterPrintscreen/@LeonettiFrank
Na terenu i Vlahović...

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u polufinale Kupa Italije pošto su večeras u Torinu savladali Lacio rezultatom 1:0.

OD ATLETIKA DO DRUGE LIGE TURSKE: Potpisao Ivan Šaponjić!

ŠVAJCARCI SE ŽALE ZBOG SRBIJE: UEFA mora da reaguje - "Zbog te posebne istorije, očekivali smo više..."

NAVIJAČI NAPRAVILI HAOS ISPRED STADIONA: Stanojević morao da im se izvinjava!

Teške dane za "staru damu" donekle je osvetlao trijumf nad gostima iz prestonice pošto još uvek ima realnu šansu da osvoji barem jedan trofej ove sezone.

Konačno je od prvog minuta meč započeo reprezentativac Srbije Dušan Vlahović, ali se večeras istakao njegov saigrač iz reprezentacije Filip Kostić.

On je u 44. minutu uputio precizan centaršut sa desne strane na koji je naleteo Bremer i glavom savladao nemoćnog Maksimilijana.

Igrači Lacija preuzeli su terensku inicijativu u drugom poluvremenu, u poslednjih pola sata zaigrao je i Sergej Milinković Savić, ali su izabranici Maksa Alegrija uspevali da se odbrane i na kraju ostvare veliku pobedu u novonastalim okolnostima.

Podsetimo, Fudbalski savez Italije kaznio je Juventus zbog finansijskih malverzacija prilikom transfera igrača oduzimanjem 15 bodova, a klub su napustili svi najviši funkcioneri, uključujući i Andreu Anjelija.

Juventus će se polufinalu Kupa Italije sastati sa Interom koji je minimalnim rezultatom eliminisao Atalantu.

Pogledajte kako izgleda Pamela Rajf, fitnes instruktorka koja radi za FK Paderborn