15°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

KUP NEMAČKE: Kostić nastavio da TERORIŠE golmane! Srbin i Hrvat RAZBILI Manhajm! Grujić asistent (VIDEO)

11.08.2019. 18:01
Filip Kostić
Filip Kostić / Izvor: Profimedia

Viđeno čak osam golova.

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta plasirali su se u drugo kolo Kupa Nemačke, pošto su na gostovanju Manhajmu slavili sa 5:3.

Meč protiv nemačkog trećeligaša obeležili su reprezentativac Srbije Filip Kostić i napadač hrvatskog nacionalnog tima Ante Rebić, koji su zajedno postigli četiri gola.

MLS: Paunovićev Čikago izlazi iz krize, Katai asistent, srpski zet doneo pobedu (VIDEO)

PREDSTAVIO SE JAPANAC: Otkrio zašto ga zovu Jaguar, a zatim priznao da NIKADA nije čuo za Partizan

VAŽNO ZA DELIJE: Ulaznica za revanš u Kopenhagenu JOŠ ima, evo gde možete da ih kupite i koliko koštaju

Član Orlova nastavio je golgetersku seriju, pošto je u kvalifikacijama za Ligu Evrope, dva puta bio strelac protiv Vaduza iz Lihteštajna (takmiči se u Drugoj ligi Švajcarske). U duelu sa Manhajmom, primio je loptu nadomak šesnaesterca i sa poprilične udaljenosti, preciznim šutem po zemlji u 45. minutu smestio je iza leđa golmana Šolca.

Prethodno je vođstvo gostima doneo Kamada u 21. minutu, da bi domaćin stigao do rezultatskog preokreta golovima Sulejmanija (3. i 11. minut) i Marksa u 72.

Tada je na scenu stupio Ante Rebić i pogocima u 76. 81. i 88. minutu postavio stvari na svoje mesto i odveo polufinaliste Lige Evrope u šesnaestinu finala Kupa Nemačke.

Herta je deklassirala nižerazredni Ajhštat sa 5:1, a igrač Liverpula na pozajmici u Berlinu Marko Grujić asistirao je u 31. minutu, kod jednog, od dva gola legendarnog reprezentativca BiH Vedada Ibiševića. Srpski vezista se nalazio ispred stative i glavom prebacio loptu Vedatoru kome nije bilo teško da je iz blizine smesti u mrežu.

Pogledajte kako izgleda odbojkašica Dajana Bošković.