KUP SRBIJE: Goleada u Kruševcu, favoriti po planu (FOTO)

25.10.2017. 17:29
FK Napredak
FK Napredak / Izvor: MN Press

Napredak napunio mrežu Radničkog iz Pirota.

Dok Partizan i Crvena zvezda danas igraju zaostale mečeve devetog kola Superlige, ostale ekipe iz elitnog takmičenja igrale su osminu finala Kupa Srbije. Napredak je dočekao u Kruševcu Radnički iz Pirota i do vrha mu napunio mrežu pošto su Čarapani slavili sa 7:2, Javor je u gostima slavio sa 3:0 protiv Inđije, minimalnu pobedu 1:0 ostvario je Čukarički protiv Zlatibora.

ĐUKIĆ: Vrhunsko poluvreme, pa ludilo!

POTPUNO NEOČEKIVANO: Zvezda dovela naslednika Mohameda Salaha! (FOTO)

Napredak je imao lak posao protiv Radničkog, a poveo je golom Miloša Vulićevića u 22.minutu, da bi Stefan Ćirić u 26. i 50 minutu postigao autogolove. Aleksa Vukanović bio je precizan u 52, a Urođ Đerić u 62. i 67. minutu, da bi tačku stavio Enver Alivodić u 79. minutu. Radnički je poraz ublažio golovima u 77. i 89 minutu.

Cuka
Cuka / Izvor: MN Press

Jedini gol za Čukarički postigao je Petar Mićin u 43. minutu, dok je Javor slavio golovima u 21, 45. i 68. minutu. Mečevi četvrtfinala igraju se u martu naredne godine, prva utakmica polufinala je 18. aprila, a revanš 9. maja. Finale se igra 23. maja 2018.