KVALIFIKACIJE ZA EP: Bejl ŠOKIRAO Hrvate, Panceri PROTUTNJALI kroz Talin sa DESETORICOM! (VIDEO)

13.10.2019. 22:47
Fudbalska reprezentacija Nemačke
Fudbalska reprezentacija Nemačke / Izvor: Profimedia
Veoma bitni mečevi širom Starog kontinenta.

Fudbalska reprezentacije Nemačke i Poljske zabeležile su rutinske i očekivane pobede u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Sa druge strane, mnogo više uzbuđenja viđeno je na duelima Velsa i Hrvatske, kao i na susretu Slovenija - Austrija.

ABA LIGA: Budućnost preživela BRUTALNU partiju Gista i savladala Zvezdu! (VIDEO)

VIRTUSOV TEROR SE NASTAVLJA: Saletovi puleni jedini NEPORAŽENI, a evo kako su odigrali Teo i Pefi (FOTO)

NEKIMA SMETA NOVAKOVA I NADALOVA EGZIBICIJA: U Austriji imaju nešto protiv meča u Kazahstanu

Nemci su lako savladali Estoniju u Talinu (3:0), uprkos činjenici da je Emre Džan zaradio crveni karton već u 14. minutu susreta. U drugom delu dvostruki strelac bio je Gundogan, dok je pobedu potvrdio Timo Verner, 20-ak minuta pre kraja.

Poljaci su se dugo mučili protiv Severne Makedonije, ali je otpor gostiju slomljen u završnih 15 minuta. Najpre je pogodio Frankovski, da ki Arkadijuš Milik u 80. minutu postavio konačan rezultat.

Austrijanci su ostvarili bitnu pobedu na gostovanju Sloveniji, koja je pobeđena minimalnim rezultatom, golom Poša u 21. minutu. Kod domaćina je isključen Popović, minut pre isteka regularnog toka.

Hrvati su vodili u Velsu od devetog minuta, golom Vlašića, ali je Bejl doneo izjednačenje u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Ipak, i sa ovim bodom Kockasti su na pragu plasmana na EURO, a zadržali su i prvo mesto u svojoj grupi.

Kako izgledaju tabele možete pogledati u nastavku.

Pogledajte kako izgleda čileanska sportska novinarka, Natalija Mandiola

BILO JE I TENZIJA: Pogledajte REAKCIJU crveno-belih posle poraza od Budućnosti! (VIDEO)

I KAPITEN JE IMAO ŠTA DA KAŽE: Lazić otvorio dušu posle poraza! (VIDEO)

NA TVITERU DELIJE NE MOGU DA VERUJU: Odžo mnoge živcira, a na tapetu je čak i OVAJ igrač (FOTO)

ŠAPČANI BEZ EVROPE: Gorenje slavilo u dvomeču

OD 11 SUPERLIGAŠKIH REPREZENTATIVACA: Samo ON je odigrao 90 minuta za A selekciju