17°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

POBEDA POSLE DOSTA MUKE: Probuđeni crno-beli u drugom poluvremenu savladali Trakai (VIDEO+FOTO)

26.07.2018. 20:14
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Minimalna prednost pred revanš u Litvaniji.

Fudbaleri Partizana su u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope na svom terenu savladali Trakaji sa 1:0 i tako stekli minimalnu prednsot pred revanš meč u Litvaniji koji je na programu 2. avgusta. Mučili su se crno-beli na ovoj utakmici sve do sredine drugog dela igre, kada je posle crvenog kartona za goste, tim iz Humske dobio krila i uspeo da slavi autogolom Januševskog.

NAVIJAČI KRENULI PUT HUMSKE: Da li će SUDUVU dočekati pune tribine GROBARA ? (FOTO)

PARTIZAN NAPADA TRAKAJ: Đukić izabrao startnu postavu za napad na Litvance (FOTO)

KRAJ UTAKMICE!

90+1. minut: Suma je zakasnio na drugoj stativi.. Enake je ponovo bio pokretač napada.

85. minut: Neverovatan promašaj Rikarda. Odlični Enake na ovom meču je uputio dobru loptu u pet metara.. Rikardo je slabo reoagovao. Ostaje 1:0

80. minut: Sloodan udarac za crno-bele...Suma se obrukao

74. minut: Janković je oboren u kaznenom prostoru, ali je glavni sudija smatrao da to nije za belu tačku. Partizanova desetka je zaradila žuti karton zbog simluranja.

72. minut: Novo ubacivanje Enakea po desnoj strani, ali je slabo centrirao...

69. minut: Prilika za Trakaji posle kornera, ali je udarac Januševskog vešto zaustavio Stojković.

67. minut: Marko Janković ulazi na teren umesto Danila Pantića.

64. minut: Marković je imao dobru priliku da glavom udvostruči prednsot, međutim lopta je završila zamalo pored desne stative.

59. minut: Probudio se Partizan iz letargije! Suma je dobro šutirao, ali je ostalo 1:0.

56. minut: GOOOOOOOL! Vodi Partizan! Autogol Januševskog posle kornera koji je izveo Danilo Pantić.

54. minut: Lepa prilika za Partizana, ali je ubacivanje Ivanovića izblokirano.

53. minut: Partizan će do kraja utakmica imati igrača više, pošto je fudbaler Trakaja Vorobjovas dobio crveni karton.

50. minut: Trakaj je u u natavak meča ušao daleko konkretnije. Partizan i dalje uspavan, a izmene još uvek nema u taboru crno-belih.

46. minut: Bez izmena na startu drugog dela.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

44. minut: Gomeš je ponovo imao dobru solo akciju po desnoj strani. Ušao je u kazneni prostor, ali niko od njegovih saigrača nije bio na drugoj stativi. Propala je još jedna izgledna prilika.

39. minut: Rikardo se požalio na povredu, ali je ipak nastavio utakmicu.

30. minut: Lepa kontra tima iz Humske, ali je Ivanović bio sebičan u završnici akcije.

28. minut: Naizgeld dobra prilika za centaršut sa desne strane, međutim Enake je katastrofalno uputio loptu u pet metara Trakaja.

20.minut: Ogromna šansa za goste! Neozbiljno je Partizan ušao u ovaj meč, što je Kazlauskas iskoristio i sa ivice kaznenog prostora uputio dobar udarac kao golu Stojkovića. Srećom po crno-bele lopta je završila kraj desne stative.

18. minut: Gosti iz Litvanije ponovo prete.. loptu iz kaznenog prostora je izbacio Marković

15. minut: Odličan prodoe Rikarda po desnom boku, odličan centaršut, ali niko od Partizanovih fudbalera nije uspeo da zahvati tu loptu.

13. minut: Nova izgledna prilika za Partizan! Suma je uhvatio poluvolej sa 11 metara, ali je izblokiran.

10. minut: Trakaj pokušava da polukontrama ugrozi gol Stojkovića. Bez uspeha. Partizan sa drugr strane nastoji da uspostavi terensku nadmoć.

7.minut: Prva šansa za crno-bele na utakmici. Ivanović je dobro šutirao, ali je golman Litvanaca uspeo da iz dva pokušaja otkloni opasnost.

4. minut: Početno ispitivanje snaga.

Meč je počeo!

PARTIZAN - TRAKAJ 1:0

STADION: Stadion Partizana (5.000)

STRELCI: Januševski 56. minut (autogol)

SUDIJA:  Georgi Kabakov

KARTONI: Kosović, Janković, Zdjelar - Kazlauskas, Vorobjovas (dva žuta-crveni), Januševski

Partizan: Stojković - Enake, Marković, Valijente, Šehović - Kosović, Zdjelar - Suma, Pantić (Janković 69. minut), Ivanović (Ilić 81. minut) - Gomeš.

Trakaj: Švedskauskas - Borovskij, Januševskis, Osipov, Šilenas - Kazlauskas (Nitka 58. minut), Jeriomenko, Vorobjovas - Čizas (Levskis 76. minut), Biljaletdinov - Marazas (Masenzovas 88. minut)

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.