107.6427

MOĆNA ZVEZDA: Radonjić i Ebisilio GOLČINAMA RAZBILI Suduvu za miran put na revanš (VIDEO+FOTO)

24.07.2018. 21:54

Utakmica se igra na stadionu Rajko Mitić.

Crvena zvezda je lako i ubedljivo pobedila Suduvu (3:0) u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona i praktično već može da misli na mečeve trećeg kola u kom će igrati protiv boljeg iz dvoboja Legija - Spartak Trnava. Dvostruki strelac Nemanja Radonjić i Lorenco Ebisilio predvodili su Zvezdu ka ubedljivom slavlju i četvrtoj uzastopnoj evropskoj utakmici na domaćem terenu bez primljenog gola.

NI PLJUSAK NE MOŽE NIŠTA NAVIJAČIMA: Pogledajte atmosferu sat uoči meča zvezde i suduve (FOTO)

POTVRDIO DOLAZAK! Agenti budućeg Zvezdinog pojačanja stigli na Marakanu! (VIDEO)

CRVENA ZVEZDA - SUDUVA 3:0

STRELAC: Ebisilio u 23. i Radonjić u 35. i 58. minutu. STADION: Rajko Mitić. GLEDALACA: 23.218. SUDIJA: Bastijan Dankert (Nemačka).

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Stojković, Savić, Degenek, Rodić, Jovičić, Krstičić (od 37. Jovančić), Ben, Ebisilio (od 64. Jevtović), Radonjić (od 77. Gobeljić), Milić.

SUDUVA: Kardum, Švrljuga, Leimonas, Jankauskas, Živanović, Slavickas, Verbickas, Matulevičijus (od 80. Gajdučik), Asevedo, Sisilija, Topčagić (od 8. Veževičijus).

GAZIO JE SVE PROTIVNIKE I BRIJAO GLAVU PRE SVAKOG MEČA: Stojaković i ON rešetali su koševe! Bio je u filmu sa dve PORNO ZVEZDE (VIDEO+FOTO)

88. minut - prvi žuti karton na utakmici, za Branka Jovičića.

83. minut - dobar centaršut Stojkovića, ali niko od igrača nije natrčao na loptu.

77. minut - Nemanja Radonjić izlazi sa terena ispraćen ovacijama i aplauzima, umesto njega je ušao Marko Gobeljić.

64. minut - Ebesilio izlazi ispraćen ovacijama, ušao je Milan Jevtović.

58. minut - GOLČINA! NEMANJA RADONJIĆ!

47. minut - Ben ulazi u šesnaesterac Suduve, ali okleva sa udarcem, na kraju samo gol aut.

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

44. minut - Ben do Ebisilija, ali je lopta pobegla Holanđaninu, bila bi to zicer situacija za 3:0.

42. minut - Ben pokušava iz slobodnog udarca sa oko 30 metara, ali lak posao za Karduma.

36. minut - prva izmena u Zvezdi, Jovančić menja povređenog Krstičića koji je zadobio posekotinu na licu.

UZBUDLJIV MEČ HRVATSKE I CRNE GORE: Ovo je protivnik Srbije u polufinalu (FOTO)

35. minut - GOOOOOOL! Nemanja Radonjić! Krilni napadač se našao na pravom mestu i odbijenu loptu sa sedam metara zakucao u gol Suduve.

NOVI UDARAC ZA PARTIZAN: Crno-beli protiv TRAKAJA bez KLJUČNOG igrača! (FOTO)

23. minut - GOOOOOOOOOOOL! Ebisilio! Holanđanin je udarcem sa 25 metara matirao golmana Suduve i napokon probio bedem litvanske ekipe. Golom je krunisao odličnu partiju, raspoložen je za igru i Zvezda je u njemu dobila veliko pojačanje.

18. minut - Nemanja Radonjić sa 20 metara šutira pored gola.

18. minut - Ebisilio tuče sa 25 metara, pravo u golmana Karduma.

15. minut - veliki pritisak Zvezde, dva vezana kornera.

10. minut - još jedan igrač Suduve se žali na povredu.

8. minut - prva izmena na utakmici, prinudna, umesto povređenog Mihreta Topčagića za goste će igrati Veževičijus.

6. minut - pokušava i Krstičić, ali je na mestu Kardum.

3. minut - prva velika šansa za Zvezdu, Ebisilio je raspalio po lopti sa 20 metara, ali je golman litvanske ekipe, Hrvat Ivan Kardum, odlično reagovao i odbranio.

SUDUVA U GROTLU MARAKANE: Evo koliko će LITVANSKIH navijača biti na najvećem SRPSKOM stadionu (FOTO)

Video file

Meč je počeo minutom ćutanja u znak počasti žrtvama strahovitih požara u Grčkoj (pročitajte OVDE)