16°C
12.05.2024.
117.1305
108.6856

KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Remi Zvezde i Kopenhagena! Sudija Martins poništio MAJSTORIJU Pavkova (VIDEO)

06.08.2019. 22:36
Milan Borjan
Milan Borjan / Izvor: MN Press

Glavni arbitar dolazi iz Portugalije.

Prva utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Kopenhagena završena je bez pobednika (1:1). Milan Pavkov je u završnici prvog poluvremena majstorijom doveo crveno-bele u vođstvo, ali je Jonas Vind u 84. minutu postavio konačan rezultat iz sumnjivog penala.

OVO BI MOGLO DA ZANIMA DELIJE: Igrali su Riga i Helsinki, a evo koji je bio rezultat (VIDEO)

LUDNICA! Ovde je najveća GUŽVA na Marakani, a nije SEVER! (VIDEO)

NI IGLA NE MOŽE DA PADNE: Reka Delija PREPLAVILA grad, Marakana će GRMETI kao nikada do sad! (VIDEO)

U nastavku pročitajte tok utakmice.

KRAJ:
Utakmica je završena rezultatom 1:1!
90+1. minut:
Golman Gritebust je dobio žuti karton zbog zadržavanja vremena.
90. minut:
Igraće se još pet minuta.
86. minut:
Promašio je Ben veliku šansu, a igrači i navijači su tražili penal. Epilog je samo žuti karton za Bena zbog protesta.
84. minut:
GOL 1:1! Vind je panjenkom savladao Borjana.
83. minut:
Penal za Kopenhagen! Jovančić je oborio Biela.
80. minut:
Novi veliki promašaj Boaćija. Idealno ga je proigrao Marin, ali je povremeni reprezentativac Gane prebacio gol sa nekih sedam metara.
76. minut:
Poslednju izmenu napravio je Vladan Milojević. Umesto Alekse Vukanovića na terenu je El Fardu Ben.
72. minut:
Izlazi Oviedo, a menja ga Bengtson.
68. minut:
Žuti karton za Boaćija. Nepotreban faul na 80 metara od svog gola.
65. minut:
Milan Rodić je napustio igru, a zamenio ga je Žander.
65. minut:
Lukav pokušaj Marina, ali je lopta otišla preko gola.
64. minut:
Prva izmena u ekipi Kopenhagena, umesto Fišera na terenu je Biel.
57. minut:
Marin je ubacio loptu iz slobodnog udarca u kazneni prostor gostiju, ali Degenek nije uspeo da je iskontroliše.
54. minut:
Veliku šansu propustio je Boaći. Centrirao je Marin idealno, ali je napadač iz Gane glavom pogodio samo spoljni deo mreže.
50. minut:
Žuti karton dobio je Miloš Degenek zbog oštrog faula nad Ndojem.
48. minut:
Bilo je opasno po gol Crvene zvezde. Šutirao je Fišer, ali je lopta prošla pored stative.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, a Vladan Milojević je na teren poslao Ričmonda Boaćija umesto Milana Pavkova.
POLUVREME:
Crvena zvezda vodi pogotkom Milana Pavkova.
44. minut:
GOL 1:0! Vođstvo Crvenoj zvezdi doneo je Milan Pavkov u samoj završnici prvog dela. Centarfor je fenomenalno šutirao sa 15-ak metara i lobovao golmana Kopenhagena.
38. minut:
Neverovatna situacija. Ndoj je uhvatio loptu u ruke, a sudija mu njie pokazao žuti karton.
31. minut:
Uputio je bombu Marko Marin sa ditance, ali lopta je prohujala pokraj okvira gola.
29. minut:
Odlično je Marin proigrao gobeljića koji je šutirao, ali pošto je izblokiran crveno-beli su dobili samo korner.
25. minut:
Natrčao je Jovančić na odbijenu loptu i opalio po njoj sa 20-ak metara, ali je ona završila pored gola.
24. minut:
Prvi žuti karton na meču dobio je kapiten Kopenhagena Zeka, zbog faula nad Kanjasom.
23. minut:
Blokiran je šut Jovančića sa ivice šesnaesterca.
16. minut:
Šutirao je glavom Pavkov posle centaršuta Gobeljića, ali je Gritebust uspeo da odbrani.
10. minut:
Uhvatio je Marko Gobeljić volej levom nogom, ali je lopta na putu do gola zakačila jedng igrača Kopenhagena, pa je golman Gritebust lako intervenisao.
9. minut:
Pokušao je Varela volej udarcem posle centaršuta Fišera, ali je izblokiran.
3. minut:
Šutirao je Marin iz slobodnog udarca, ali je golman Danaca Gritebust odbio loptu u korner. Posle udarca iz ugla je pokušao Degenek, ali neuspešno.
1. minut:
Utakmica je počela, a sa centra su krenuli fudbaleri Crvene zvezde.

Na travnatom tepihu Marakane su se konačno pojavili igrači predvođeni sudijskim timom iz Portugalije.

U trenutku kada su fudbaleri Kopenhagena izašli na zagrevanje dočekala ih je salva zvižduka.

BELO-PLAVI BARJAK NA MARAKANI: Evo koliko navijača bodri Kopenhagen u Beogradu! (VIDEO)

IMALI SU SRCE VELIKO KAO RUSIJA: Pre tačno 10 godina Zvezda je odigrala NAJLUĐI meč IKADA (VIDEO)

NISU MOGLI DA PREĆUTE: Danci ekspresno ODGOVORILI Zvezdi!

CRVENA ZVEZDA - KOPENHAGEN 1:1

STADION: "Rajko Mitić" (Beograd)

GLEDALACA: 40.812

SUDIJA: Tijago Martins (Portugalija)

STRELCI: Pavkov 44' - Vind 84'p

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić (od 65. Žander) - Kanjas, Jovančić - Ivanić, Marin, Vukanović (od 76. Ben) - Pavkov (od 46. Boaći). Klupa: Popović, Babić, Pankov, Žander, Simić, Ben, Boaći. Trener: Vladan Milojević.

KOPENHAGEN: Gritebust - Varela, Papajanopulos, Nelson, Oviedo (od 72. Bengtson) - Holse, Zeka, Stage, Fišer (od 64. Biel) - Vind, Ndoj. Klupa: Johnson, Bengtson, Tomsen, Sotiriu, Darami, Biel, Bartolec. Trener: Stele Solbaken.