Lalatovića "boli duša" posle pobede na Marakani: "Dočekalo bi me 100.000 Pazaraca"
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Novog Pazara na stadionu "Rajko Mitić" rezultatom 2:1 u okviru 5. kola plej-ofa Superlige Srbije.
Nenad Lalatović, trener Novog Pazara, pričao je posle meča. Pobedu je posvetio sinu.
- Budućem kapitenu Crvene zvezde, osvajaće mnogo trofeja, to ti sine želim od srca. Svom sinu Marku, celom Novom Pazaru, presrećan sam, rekao sam igračima na poluvremenu da možemo ovo da pobedimo. Ponosan sam kakav je bio pristup, taktički besprekoran pristup - kaže Lalatović.
Tužan je jer neće biti evropskih takmičenja za Novi Pazar naredne sezone.
- Duša me boli što nisu svi igrači bili tu. Da smo imali Stefana, Marinka, igrali bismo Evropu i dočekalo bi me 100.000 Pazaraca - uveren je.
Kaže da mu je Zvezda majka.
- Naravno. Ja sam ponikao na ovom stadionu, nikad od toga neću bežati. Moja fudbalska majka je Zvezda, moja trenerska je Vojvodina. Ko god da pobedi u finalu Kupa biću srećan - rekao je Nenad Lalatović.
Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.