LIGA EVROPE: Belorusi NEMOĆNI u Londonu, NEVEROVATNI Salcburg. Jović pokrenuo Ajntraht (VIDEO)

21.02.2019. 21:09 14:38
FK Arsenal
FK Arsenal / Izvor: Reuters

Dinamo razbio Viktoriju.

Fudbaleri Arsenala rutinski su savladali beloruski BATE sa 3:0 i tako su prošli u osminu finala i sprečili su senzaciju. U prvom meču bilo je 1:0, ali to je već anulirano posle četiri minuta autogolom Volkova. Krajem prvog dela Arsenal je imao dovoljan rezultat, a u nastavku su sa jednim golom potvrdili plasman.

Ajntraht naših Jovića, Kostića i Gaćinovića uspela je da savlada Šahtjor sa 2:1 i tako su prošli dalje. Luka Joviće jee postigao prvi pogodak na meču, a svi naši igrači su bili u startnoj postavi.

VUKANOVIĆ ODGOVORIO NA 15 PITANJA: O najdražoj utakmici, najlepšem stadionu, najvećem promašaju... (FOTO)

ŠABANOV UNUK STIŽE U SRBIJU: Mladi fudbaler dolazi da sahrani dedu, a već danima ne može sebi da dođe od ŠOKA! (FOTO)

Interesanto je da je Salcburg kojeg je Zvezda izbacila u kvalifikacijama za Ligu šampiona rutinski izbacila Briž. Posle pobede od 2:1 u Belgiji na svom terenu su slavili sa 4:0 i tako pokazali koliko je značajan rezultat osvatio naš šampion letos protiv njih.

Najzanimljivije je bilo u Napulju. U prvom susretu Cirih je slavio sa 3:1, ali izabranici Karla Anćelotija su sa dva gola uspeli da nadoknade rezultat i zbog više golova u gostima prođu među 16 najboljih ekipa u Ligi Evrope.

Dinamo je u zagrebu pobedio 3:0 Viktoriju iz Plzenja i tako su napravili najveći rezultat u poslednjih pedeset godina.