LIGA EVROPE: Partizan u nadoknadi PROMAŠIO pobedu u Albaniji (FOTO)

19.10.2017. 20:42
Elbasan
Elbasan / Izvor: Reuters

Meč trećeg kola B grupe.

Partizan je u meču trećeg kola Lige Evrope odigrao bez golova na gostovanju Skenderbegu. Crno-beli su loše odigrali prvo poluvreme, u kom nisu imali praktično nijednu šansu, a u prvom delu drugog dela igre su bili dominantni na terenu, ali bez konkretnih šansi, sve do samog finiša meča. U poslednjih pet minuta Partizan je imao tri velike prilike, ali ih nije iskoristio, pa je osvojio samo bod i tako napravio veliki korak unazad u trci za plasman u nokaut fazu. Suma, štoper Miletić i Tošić su imali prilike, ali nisu stigli do gola, pa je ostalo 0:0.

FIBA I SAVEZI SLOŽNI: Evroliga PODRIVA interese svetske košarke (FOTO)

UEFA UPLATILA NOVAC: U FSS i srpske klubove stiže više od 800 hiljada evra (FOTO)

NEVEROVATNO: Srpski policajci ZAUSTAVILI Volkota posle meča, EVO šta se onda DOGODILO! (VIDEO+GALERIJA)

SKENDERBEG - PARTIZAN 0:0

STADION: Gradski u Elbasanu. GLEDALACA: 6.000. SUDIJA: Danijel Stefanski (Poljska).

SKENDERBEG: Škehi, Mici, Jašanica, Muzaka (od 90+.2 Osmani), Dita (od 80. Škodra), Taku, Vanjeli, Radaš (od 33. Aliti), Adeniji, Lilaj, Sove.
PARTIZAN: Stojković, Vulićević, N. R. Miletić, Mitrović, N. G. Miletić, Everton, Jevtović, Janković (od 87. Ilić), Suma, Tošić, Tavamba (od 65. Ožegović).

BIĆE VRELO U ELBASANU: Navijači kluba koji je Partizan PONIZIO došli da bodre Skenderbeg

90+2. minut - Velika gužva na sredini terena, posle koje sudija iz Poljske pokazuje žute kartone Miciju i Tošiću.

90. minut - Udarac Tošića iz slobodnog udarca brani golman Skenderbega i skreće loptu u korner posle kog Miletić štoper pogađa stativu.

89. minut - šansa utakmice za Partizan, Sumi sa pet metara brani golman domaćih.

87. minut - Saša Ilić menja Jankovića.

84. minut - Tošić iz slobodnog udarca sa oko 30 metara šutira iznad gola.

81. minut - opasna kontra Partizana, Suma je uposlio Jankovića, ali se reprezentativac Crne Gore spetljao u ključnom trenutku.

80. minut - Umesto Dite, ušao je Škodra.

72. minut - Jevtović sa više od 20 metara šutira pored gola.

65. minut - prva izmena u Partizanu, umesto Tavambe je ušao Ožegović.

62. minut - opasan napad Partizana, levi bek Miletić je umesto da šutne pokušao da uposli Tavambu, ali lopta nije stigla do Kamerunca. Ubrzo zatim levi bek Partizana dobija i javnu opomenu zbog faula kojim je sprečio kontru domaćina.

60. minut - žuti karton za Jašanicu koji je sprečio Tošića da uposli usamljenog Jankovića.

53. minut - opasna kontra domaće ekipe, Sovea u poslednjem času blokira Mitrović.

48. minut - počelo je žestoko, domaći igrači su u dva navrata oštro startovali na Jevtovića, ali sudija nije pokazivao kartone.

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

39. minut - Lilaj dobija javnu opomenu posle faula nad Sumom.

34. minut - žuti karton za Tavambu posle faula u napadu.

33. minut - prva izmena u ekipi Skenderbega, Radaš zbog povrede izlazi, ušao je Aliti.

24. minut - opasna kontra Skenderbega, posle greške na sredini terena, opasnost je otklonjena u poslednjem času, Milan Mitrović je zaustavio napadača domaće ekipe.

11. minut - Tavamba pokušava sa ivice kaznenog prostora, ali nije najbolje zahvatio loptu.

ZAKUVALO SE U ZVEZDINOJ GRUPI: Pogledajte tabelu posle mečeva u Beogradu i Borisovu (FOTO)

8. minut - prvi pokušaj igrača Partizana, Vulićević iskosa sa 20 metara šutira pravo u golmana Skenderbega.

7. minut - Inicijativu na početku meča ima Skenderbeg koji je izveo tri kornera u kratkom vremenskom razmaku.

Utakmica je počela.

PRED MUSLINOVIM OČIMA: Sergej se na OVAJ način PREPORUČIO Orlovima za Mondijal u Rusiji! (VIDEO)