LIGA ŠAMPIONA: Ranđelović HEROJ Grčke, Oli PREGAZIO Ruse! Dinamo GRABI ka eliti (VIDEO)

21.08.2019. 23:26
Lazar Ranđelović
Lazar Ranđelović / Izvor: Twitter

Odigrani prvi mečevi plej-ofa.

U prvim utakmicama plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona, domaćini su ostvarili sigurne pobede. Čast gostiju spasila je samo Crvena zvezda, koja je remizirala u Bernu sa Jang Bojsom (izveštaj pročitajte OVDE).

VAR POGURAO JANG BOJS: Sajdžije izjednačile iz penala (VIDEO)

HAOS U ŠVAJCARSKOJ: Tuča navijača na ulici u Bernu! Došlo je i do PUCNJAVE (VIDEO)

TRESLI SE ALPI: Posle gola Garsije svi u transu, a reakcija Milojevića je RAZVALILA! (VIDEO)

Dinamo je na "Maksimiru" savladao norveški Rozenborg sa 2:0. Pobednik je bio rešen već u prvom poluvremenu, pošto su Petković iz penala u 8. i Oršić 20 minuta kasnije srušili svaku nadu gostiju da mogu iz Hrvatske da odnesu povoljan rezultat.

Još ubedljiviji bio je Olimpijakos protiv Krasnodara i trijumfovao sa 4:0. Grci su do nogu potukli ekipu, koja je u prošlom kolu kvalifikacija iznenadila Porto i eliminisala Portugalce na Dragau.

Junak pobede tima iz Pireja bio je srpski internacionalac Lazar Ranđelović. Bivši igrač Radničkog je postigao dva gola, u 78. i 86. minutu, dok je 180 sekundi kasnije pogodio i Podens za veliku prednost pred revanš u Rusiji. Prethodno je Gerero u 30. minutu doneo prednost Atinjanima, koji su značajnom zalihom jednom nogom već u grupnoj fazi Lige šampiona.