VELIKI USPEH HAJDUKA: Splitski klub ušao u polufinale Lige šampiona za omladince

15.03.2023. 21:25
Hajduk
Hajduk / Izvor: Foto: Arena sport printscreen
Čeka ih italijanski Milan.

Juniori splitskog Hajduka plasirali su se u polufinale omladinske Lige šampiona. Hajduk je u četvrtfinalu bio uspešniji od vršnjaka iz Borusije Dortmund koje su na njihovom Vestfalenu izbacili nakon boljeg izvođenja penala. Bilo je 10:9 u penal seriji, a 1:1 nakon 90 minuta.

NIŠTA NE KRIJE: Duljaj otvoreno pričao o novim igračima u Partizanu

OPRAVDALI ULOGU FAVORITA: Čukarički se plasirao u četvrtfinale Kupa Srbije

”NISAM ŽELEO DA OBORI REKORD”: Gvardiola OTKRIO zašto je sprečio Halanda u ispisivanju istorije!

Hajduk je poveo u 71. minutu golom Mata Antunovića, ali samo pet minuta potom Julijan Rijkhof je izjednačio sa bele tačke.

Junak Hajduka ispao je golman Borna Buljan koji je u devetoj seriji penala zaustavio udarac Filipa Manea, da bi potom Ante Kavelj bio precizan i odveo Splićane među četiri najbolje ekipe.

Hajduk će u polufinalu 21. aprila igrati protiv italijanskog velikana Milana, dok drugi polufinalni par čine AZ Alkmar i Sporting iz Lisabona.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Maria Kortizia, supruga Pietrosa Sotiroua prvotimca Ludogoreca