LIGA ŠAMPIONA: Zbog VAR-a BESNE u Torinu, Mesijevi golovi u senci KIKSA De Hee (VIDEO)

16.04.2019. 21:50
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters

Završena prva poluvremena.

Fudbaleri Juventusa poveli su protiv Ajaksa u 28. minutu revanša četvrtfinala UEFA Lige šampiona, golom Kristijana Ronalda. Ali gol (novi glavom) Portugalca nije odmah priznat. Tačnije, sudija iz Francuske Klemen Turpin je konsultovao je VAR tehnologiju. Snimak je pregledan zbog sporne situacije koja je prethodila golu, odnosno sumnje u prekršaj u napadu. Trener Stare dame iz Torina Masimilijano Alegri bio je besan zbog dodatne provere, ali ga je priznavanje gola smirilo.

NJEGOVA REČ IMA TEŽINU: Ronaldinjo ZNA ko osvaja Ligu šampiona, a to NIJE Barselona!

DA LI JE OVO MOGUĆE? Nojer će sutra OZVANIČITI ODLUKU o kojoj bruji cela Evropa (FOTO)

BOGATO: Španski prvoligaš doveo Argentinca iz Pari sen Žermena za 22 miliona evra! (FOTO)

Pogledajte i situaciju.

Samo šest minuta kasnije Don van de Bek je izjednačio. Učinilo se prvo da je bio ofsajd, ali kasnije je viđeno da nije bilo dileme. I tada je korišćen VAR. Za Ajaks od početka igra Dušan Tadić.

Kada je reč o drugom meču večeri, na poluvremenu Barselona golovima Lionela Mesija (16. i 20. minut) vodi protiv Mančester junajteda sa 2:0. Jedan od golova ide na dušu Davida de Hee. Lopta mu je prošla kroz ruke.