LOPTA SE ZAKOTRLJALA: Miljenik Delija na terenu 18 minuta! (VIDEO)

10.05.2020. 14:46
zvezda
zvezda / Izvor: MN Press

Iznenađenje na startu.

Fudbaleri Seula jedni su od glavnih kandidata za visok plasman, međutim, oni su na doživeli su poraz na otvaranju šampionata Južne Koreje. Ekipa nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde Alekdasnra Pešića je kao gost istpustila prednost, a potom izgubila od Gangvona sa 3:1 (0:1).

Uplata depozita na poziv nastavlja se i u redovnom stanju

ZGROŽEN CEO SVET: Sportista iskoristio koronu da UBIJE sina (5)! Policiji rekao: MRZEO sam ga! (FOTO)

SRBIN BESNI: Niko nas ništa nije pitao, SRAMOTA!

Meč je odigran bez prisustva navijača zbog pandemije korona virusa. To kao da je u početku bio otežavajuć faktor za domaći tim, pa je Seul poveo u 37. minutu preko Park Dong-Đina. Ipak, u nastavku je Gangvon bio mnogo bolji, a izjednačio je već u 53. minutu golom rezerviste Kim Đi-Hjuna. Sa dva brza gola, prvim u 85., koji je delo Jo Jan-Vaea i drugim koji je postigao dva minuta kasnije Kim Sung-Dae, preokret je bio potpun, Gangvon je stigao do trijumfa i prva tri boda u prvenstvu.

Od 72. minuta, za Seul je zaigrao i nekadašnji miljenik Delija Aleksandar Pešić. Ipak, srpski golgeter nije uspeo da pomogne gostima.