LUDI MEČ U KINI: Piksijev Gvanžu NOKAUTIRAN u TRILER završnici (VIDEO+FOTO)

29.03.2019. 17:54
Dragan Stojković Piksi
Dragan Stojković Piksi / Izvor: Profimedia

Nastavlja se crna serija.

Spektakularan meč odigrali su Tjanđin Teda i Gvanžu RF na otvaranju treće runde kineske elite. Ekipa Dragana Stojkovića Piksija nastavila je crnu seriju i ostala i dalje bez pobede, pošto je domaćin trijumfovao sa 4:3.

ON IPAK NAJBOLJE ZNA: Grujić OTKRIO koliko vredi! (FOTO)

IDE U PENZIJU: Milijaš otkrio šta će raditi po završetku karijere

MILOJEVIĆ OTKRIO: Vraća se Rodić, ali OVAJ ljubimac Delija je i dalje u autu

Teda je do vođstva došla pogotkom Kineza sa neobičnim imenom i prezimenom Muzepera MirahmetjanaOvaj momak, poreklom Ujgur, zatresao je mrežu gostiju u 20. minutu, samo nekoliko trenutaka kasnije Ksie Vei je udvostručio prednost.

Gvanžu je smanjio minus golom Gui Honga i na pet minuta pre kraja prvog poluvremena ponovo se vratio u igru. Kada je Džonatan pogodio za vođstvo Tede od 3:1, izgledalo je da će domaćin sigurno slaviti. Na ruku im je išlo i isključenje Lu Lina u 65. minutu zbog dva žuta kartona, najpre je faulirao protivničkog igrača, a potom se i nesportski poneo.

I pored toga, Gvanžu je uspeo da izjednači za manje od 120 sekundi, najpre je Zahavi smanjio na 3:2, a zatim Dembele doneo veliku radost na klupi Stojkovićeve ekipe.

VELIKI DAN ZA SD CRVENO-BELIH: Na današnji dan, pre 40 godina Zvezda je postala ŠAMPION Evrope

LUDI VIKEND: Evo koja TV prenosi VEČITI derbi ABA lige, a gde možete gledati Partizan i Zvezdu u Superligi

IZ ZVEZDE GRME: Ugrožena regularnost ABA lige uoči gostovanja Partizanu!

Snove Gvanžua o osvajanju boda srušio je Ačempong u trećem minutu nadoknade, postigavši gol za prvi trijumf Tjanđin Tede u sezoni. Sa druge strane, izabranici Dragana Stojkovića još čekaju na trijumf, pošto su pre ovog poraza upisali dva remija.