26.08.2018. 22:45
Arslan
Arslan / Izvor: Profimedia

Ludilo u Istanbulu.

Fudbaleri Bešiktaša su nastavili sa lošim igrama u domaćem šampionatu. Na svom stadionu su poraženi od Antalijespor 3:2 i tako pred revanš sa Partizanom u kvalifikacijama za Ligu Evrope ulaze sa novom brigom. Gosti su tokom celog meča vodili i pored inicijative Bešiktaša. Ovaj rezultat svakako uliva dodatnu nadu navijačima Partizana koji veruju u da njihovi ljubimci mogu do čuda u četvrtak.

ŽESTOKO JE POČELO U ŠAPCU! Da li je Mačva OŠTEĆENA za penal? (VIDEO)

SUMA NIJE U ŠAPCU: Ovo je razlog (FOTO)

Kao i u prethodnim utakmicama Bešiktaš je krenuo loše. Crno-beli iz Istanbula su u okviru trećeg kola tuskog šampionata na svom terenu dočekali Antalijuspor i kao po običaju ove sezone primili su gol, u ranoj fazi meča. Gosti su preko Dukare poveli u 20. minutu, da bi samo četiri minuta kasnije isti igrač doneo iznenađujućih 0:2! Domaća ekipa se nije predavala... Golom Negreda sredinom prvog poluvremena, Bešiktaš je smanjio na 1:2. Međutim, gosti su bili uporni i u samom finišu pevog poluvremena poveli sa neverovatnih 1:3!

Na početku drugog dela defanzivac Bešiktaša Pepe, iako je u Beogradu zaradio potres mozga u duelu sa Partizanom pre četiri dana, uspeo je da glavom smanji na 2:3 i tako ovaj meč uvede u neizvesnu završnicu. U nastavku meča domaća ekipa je goste saterala u ćošak.. Lopta je bila uglavnom u nogama Partizanovog rivala koji je uputio čak 17 udaraca ka golu Antalije! Do kraja utakmice nije bilo golova, pa je Bešiktaš još jednim porazom razočarao i zabrinuo svoje navijače pred okršaj sa Partizanom u četvrtak.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.