UDRI LUKA! Ludo slavlje fudbalera Reala u svlačionici, Jović davao ritam (VIDEO)

05.05.2022. 14:42
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Foto: Youtube Printscreen/Real Madrid

Madriđani se plasirali u finale Lige šampiona.

Luka Jović nije imao sreće da se nađe na terenu u istorijskoj pobedi Reala nad Mančester sitijem (3:1) posle produžetaka i plasmana u finale Lige šampiona.

IZ JAVORA MOĆNO ISPROZIVALI MANČESTER SITI: Imate isti broj evro titula kao mi, a De Brujne zaradio više od svih naših igrača od 1912. godine

NIJE SLUČAJNO: Anćeloti otkrio tajnu uspeha Reala

BRUTALNA PORUKA: Salah se oglasio na društvenim mrežama i zapretio Realu

“Kraljevski klub” je bio na kolenima sve do 90. minuta, pošto je gubio sa 1:0 nakon poraza u prvom meču (4;3), ali je onda Rodrigo sa dva pogotka u 60-ak sekundi doneo dodatnih 30 minuta vere za navijače Reala. Domaćin je iskoristio nalet i golom Bentzeme iz penala elimisao “građane”.

Posle meča u svlačionici Reala je bilo ludo i nezaboravno. Dok su nosioci igre bili najraspoloženiji , Jovićev je ispratio njihov ples sa strane lupajući u klupu i dajući ritam.

Jović će biti prvi Srbin koji će se naći u finalu Lige šampiona posle devet godina.

Najnovije vesti iz sveta fudbala možete naći OVDE.