MAJSTORIJA: Kejn sa POLA terena srušio Juve u nadoknadi (VIDEO)

21.07.2019. 16:03
Hari Kejn
Hari Kejn / Izvor: Profimedia
Goleada u Singapuru.

Fudbaleri Totenhema savladali su Juventus rezultatom 3:2 u utakmici koja se igrala u Singapuru, u sklopu priprema za predstojeću sezonu. Pobedu Pevcima doneo je Hari Kejn pogotkom u 93. minutu sa pola terena.

VLAHOVIĆ I TERZIĆ IGRALI: Bivši napadač Partizana PROMAŠIVAO, supertalentovani Englez IZDOMINIRAO (VIDEO)

ZVEZDAŠI, SEĆATE LI SE KRASNODARA: Kanga je dao GOLČINU koja MNOGO, MNOGO liči (VIDEO)

OGROMAN USPEH MILANA BORJANA: Zvezdin golman došao do NEVEROVATNOG dostignuća

Prvi gol na meču postigao je Erik Lamela na isteku pola časa igre i rezultatom 1:0 je završeno prvo poluvreme.

Preokret Juventusu su za samo četiri minuta doneli Gonzalo Iguain (56. minut) i Kristijano Ronaldo (60. minut), a rezultat je pet minuta kasnije poravnao Lukaš Moura.

Kada je delovalo da će se meč završiti bez pobednika, na scenu je stupio Hari Kejn. Golgeter Totenhema je primio loptu na centru igrališta, video je da je Vojčeh Ščešnji loše pozicioniran i uspeo je da pogodi mrežu iz te pozicije.

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga Pitera Krauča.