15°C
16.05.2024.
117.1192
107.5969

MANČESTER SITI JE VELIKI KLUB: Gubili 2:0 na poluvremenu i na kraju RUTINSKI slavili

19.01.2023. 23:12
Rijad Marez
Rijad Marez / Izvor: Reuters

Zaostali meč 7. kola Premijer lige.

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Totenhem  sa 4:2 u zaostalom meču 7. kola Premijer lige, iako su na poluvremenu gubili sa 2:0.

ARIJANA I DECA NA TERENU - SVI PLAČU: Siniša - otac, muž i istinski čovek

JUVE SPREMAN ZA RAZMENU: Čelsi otima Vlahovića Arsenalu!

PRETI MU ROBIJA: Dani Alveš optužen za seksualni napad

Izgledalo je da će se na poluvreme otići bez golova, ali tim iz Londona je pred kraj realizovao dve šanse.

Nakon velike greške odbrane Sitija u 44. minutu Dejan Kuluševski je oduzeo loptu i spremno je poslao u mrežu.

U drugom minutu nadoknade u prvom delu meča, Edersona je sjajno matirao i Emerson Rojal koji se našao na odbijenoj lopti i tako Totenhemu doneo veliku, ali ispostaviće se lako dostižnu prednost.

Već u 52. minutu je Julijan Alvarez odlično pokupio odbijenu loptu i poslao je u mrežu.

Ni minut nije prošao kada su Rijad Marez i Erling Holand doneli svom timu izjednačenje. Marez je glavom dodao do Holanda, a ovaj takođe glavom prekinuo golgeterski post koji je trajao više od 300 minuta. Holandu je ovo 22. gol u Premijer ligi.

Nakon asistencije, Marez se upisao i u strelce. Igrao se 63. minut kada je pogodio za potpuni preokret svog tima.

Konačan rezultat postavljen je u prvom minutu nadoknade. Veliku grešku odbrane, u svoj drugi a Sitijev četvrti gol na meču pretvorio je Rijad Marez.