MBAPE MATIRAO RAJKOVIĆA: Mesi debitovao za PSŽ

29.08.2021. 22:51
Lionel Mesi
Lionel Mesi / Izvor: Profimedia

Argentinac prvi put zaigrao za Svece.

Fudbaleri PSŽ u četvrtom kolu prvenstva Francuske pobedili su Rems u gostima 2:0, a duel su obeležili Kilijan Mbape i debitant Lionel Mesi.

KAD MERIDIAN ČASTI – SVI DOBIJAJU! Odigraj 10 nedobitnih tiketa i BONUS je tvoj!

RADIO VAR U HUMSKOJ: Rikardo pogodio dva puta za 7 minuta! Partizan blizu pobede (VIDEO)

ZVEZDIN PRVI RIVAL RAZOČARAO: Bragin večerašnji rezultat nema opravdanja

Sveci su ostvarili očekivan trijumf i jedini su tim sa maksimalnim učinkom posle četiri kola, dok je Rems, za koji je branio Predrag Rajković, upisao prvi poraz uz tri remija.

Oba gola za ekipu iz Pariza postigao je Kilijan Mbape, koji se (ne)očekivano našao u prvoj postavi s obzirom na to da se očekuje da u naredna dva dana zaduži opremu madridskog Reala. Brzonogi fudbaler je srpskog golmana matirao u 16. i 64. minutu.

Međutim, trenutak koji su navijači PSŽ dugo čekali dogodio se u 66. minutu kada je Mesi ušao na teren umesto Nejmara.

Sveci u sledećem kolu dočekuju Klemon, a Rems će u gostima protiv Rena pokušati da ostvari prvu pobedu u sezoni.