MEJDEVAC REŽIRAO PREOKRET: Novi Pazar srušio Javor!

04.11.2022. 20:24
FK Novi Pazar
FK Novi Pazar / Izvor: MN Press
Odlična igra ekipe kraj Jošanice...

Ekipa Novog Pazara savladala je Javor rezultatom 3:1 u meču 18. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

SPEKTAKULARNI BONUSI UZ IGRU NEDELJE: Zaigraj Wild Icy Fruits i prikupi pregršt POKLON SPINOVA!

PANTOVIĆ RAZMONTIRAO MLADOST: Slavlje Voždovca na gostovanju!

LALATOVIĆ PO OBIČAJU "BEZ DLAKE NA JEZIKU": Dokle god je taj čovek u Zvezdi, ja nikada ne mogu da se vratim

Fudbaleri Javora su bolje otvorili meč i nakon prvih 45 minuta na pauzu otišli sa golom prednosti.

Loptu je u 21. minutu u svoju mrežu smestio nekadašnji član Partizana Periša Pešukić.

Međutim, drugo poluvreme je donelo i drugu priču. Predvođeni napdačem Andrijom Majdevcem i levim bekom, iskusnim Milanom Joksimovićem, domaćin je došao do preokreta.

Uprvo su njih dvojica kombinovali kod prvog gola Majdevca u 53. minutu, a samo tri minuta kasnije u strelce se upisao i Joksimović. Do kraja je Majdevac postigao još jedan, svoj drugi gol na ovom meču i postavo konačan rezultat.

Novi Pazar je trenutno peti sa istim brojem bodova kao četvrtoplasirani Čukarički, ali taj tim ima i dva meča manje. Ono što je važnije za ekipu Damira Čakara jeste da su prekinuli seriju od četiri remija u nizu.