TRAGEDIJA FIORENTINE: Milenković postigao AUTOGOL, (NE)ZASLUŽENA pobeda Milana (VIDEO)

13.11.2022. 20:10
FK Milan / Izvor: Reuters
Gosti nisu imali sreće.

Fudbaleri Milana savladali su Fiorentinu (2:1) na svom terenu u 15. kolu Serije A.

SERIJA A: Matić golčinom u sudijskoj nadoknadi doneo bod Romi protiv Torina (VIDEO)

SRBIN NA UDARU: Huligani u Rimu oštetili auto Nemanje Matića

JUNAJTED SLAVI GARNAČA: Tinejdžer u nadoknadi SRUŠIO Fulam (VIDEO)

Jedan od tragičara Viole bio je i srpski štoper Nikola Milenković, koji je postigao autogol u 92. minutu kojim su Rosoneri došli do pobede.

Gosti su apsolutno bili bolji rival, ali su na kraju poraženi na tragičan način.

Prednost Milanu doneo je Rafael Leao već u drugom minutu, kombinovao je Portugalac sa Žiruom i odlično završio akciju.

Od tog trenutka gosti su preuzeli inicijativu, ređale su se šanse pred golom Tatarušanua, a izjednačenje je stiglo u 28. minutu, kada je Barak uz malo sreće sproveo loptu u mrežu.

U drugom poluvremenu nije bilo golova sve do same završnice i autogola Milenkovića, kome je prethodila katastrofalno istrčavanje golmana Teraćana.

Luka Jović je u igru ušao u 66. minutu, a posle osam minuta je zaradio žuti karton.