8°C
24.04.2024.
117.1643
109.4482

MAKARIĆEVO RADOVANJE HIT NA INTERNETU: Bio je "ODGOVOR" na provokaciju protivnika (VIDEO)

23.11.2021. 11:52
Milan Makarić
Milan Makarić / Izvor: Foto: Twitter prinscreen/@FrederikVejby
Zanimljivo.

Srpski fudbaler Milan Makarić proslavio se na meču gde je njegov Alborg pobedio Sonderjiske u danskom prvenstvu kao gost sa 3:1.

SRBI SU NA CENI: Piksijev DVOJAC na meti višestrukog šampiona Evrope (FOTO)

BAJERN RAZBIJA KASU: Bavarci zbog Španca prebacuju cifru od 100 miliona evra (FOTO)

ĆAVIJEV KEC IZ RUKAVA: Barsa dovodi igrača koji je dao 159 golova na 153 meča, a za njega NIKO nije čuo

I to samo zbog načina na koji reagovao na proslavu rivala i tako je postao hit na Internetu.

Emil Holm u 35. minutu meča postigao je gol za Sonderijsk iz penala, a potom je trčao terenom i slavio pogodak tako što je stavio obe ruke na uši.

Taj potez je iziritirao protivničke igrače, a Makarić je odlučio da mu ne ostane dužan.

Alborg je izjednačio svega nekoliko minuta kasnije, a Makarić je napravio isti potez!

Ovoga puta je on sa rukama na ušima provocirao Holma i to na samo nekoliko centimetara ispred njegove face. Bila je to poruka da Alborg, koji je bio veliki favorit u ovom meču, nema nameru da se preda i da ne žele tolerisati provokacije sa druge strane.

U nastavku meča, je problema Alborg, uz još dva gola, stigao do važne pobede.

Milan Makarić je ove sezone postigao četiri gola na 15 ligaških mečeva.