7°C
19.04.2024.
117.1484
109.6792

MILOJEVIĆA ŠOKIRAO LJUBIMAC GROBARA: Tavamba postigao gol sezone u Saudijskoj Arabiji (VIDEO)

04.11.2021. 19:47
Bomba Kamerunca obeležila utakmicu.

Fudbaleri Al Tavona savladali su na gostovanju Al Itifak u 11. kolu Profesionalne lige Saudijske Arabije rezultatom 3:1 (1:1).

Bio je ovo interesantan dule i za navijače Večitih. Naime, Leandro Tavamba je bio jedan od junaka pobedničkog sastava, dok je Vladan Milojević sa klupe predvodio domaću ekipu.

MOZZART I POZNATI ZA MALU VANJU – PRIJAVI SE ZA HUMANITARNI TURNIR!

MAGAT KRITIKUJE NEKADAŠNJI KLUB: Bajern dominira samo zbog novca

VETO IZ FIRENCE: Vlahović može da ide u januaru, ali samo NE u ovaj klub! (FOTO)

Al Tavon je odlično počeo susret na Princ Muhamed bin Fahd stadionu. Igrao se 2. minut kaja je Jago Santos savladao iskusnog Raisa Mbolhija.

Ekipa nekadašnjeg trenera FK Crvena zvezda ekspresno se vratila u meč - Naim Sliti je u 23. minutu pogodio za 1:1.

Uprkos igraču manje, Al Tavon se nije predavao i konstantno je napadao. Do novog vođstva gosti stižu u 66. minut preko Alojajarija Abdulmalika.

Najlepši potez na meču videli smo u njegovim poslednjim trenucima. Bivši napadač Partizana, Leandro Tavamba postigao je gol sezone u Saudijskoj Arabiji, a možda i u čitavoj Aziji. Kamerunac је sa tridesetak metara iz voleja postavio konačnih 3:1.

Al Tavon je posle nove pobede stigao do 10. boda, isto toliko ima i Al Itifak. Oba kluba u nastavku sezone čeka grčevita borba za opstanak.

Najnovije vesti iz sporta možete pročitati OVDE.