MITROVIĆ DVOSTRUKI STRELAC: Fulam preko Birmingema do prve pozicije

15.09.2021. 22:51
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Profimedia

Srpski reprezentativac stigao do šest pogodaka u sezoni.

Fudbaleri Fulama savladali su večeras u meču sedmog kola Čempionšipa ekipu Birmingema u gostima sa 4:1 (2:0) uz dva gola Aleksandra Mitrovića i na taj način stignu do prvog mesta na tabeli sa 16 bodova, jednim više od od Vest Bromvič Albiona, Bornmuta i Koventrija.

LIGA ŠAMPIONA: Šerif se NE ŠALI! Slavili u uvodnom meču

STANOJEVIĆ ZNA STARTNIH 11: Evo koji tim se očekuje na Kipru

PELE U DOBROM RASPOLOŽENJU PO IZLASKU IZ INTENZIVNE NEGE: Spreman sam da odigram 90 minuta, plus produžetke

Reprezentativac Srbije sa dva postignuta gola stigao je do ukupno šest pogodaka u šampionatu i potvrdio da je u dobroj formi. Prvi gol postigao je iz penala u 44. minutu, da bi u 84. overio trijumf Fulama.

Denis Odoi doveo je Fulam u vođstvo u 10. minutu, a preko Mitorvića su gosti stigli do dva gola prednosti na poluvremenu. U nastavku je Fulam preko Vilsona u 54. minutu povisio na 3:1, da bi Mitrović stavio tačku na trijumf kluba iz Londona. Troj Dini je u 87. minutu bio precizan sa bele tačke, ali je samo umanjio poraz Birmingema.