MUNDIJALSKA GROZNICA, ALI BUKVALNO: Zvezda svetskog fudbala se USR*LA U GAĆE nasred meča (VIDEO)

28.04.2020. 10:50
Boginja
Boginja / Izvor: Profimedia
Svi su bežali od njega.

Legendarni engleski fudbaler Gari Lineker šokirao je javnost priznanjem da je tokom utakmice protiv Republike Irske na otvaranju Svetskog prvenstva 1990. godine obavio veliku nuždu u gaće.

NOVI MOZZART HUMANITARNI TURNIR! Šaponjić brani titulu kralja Fife, napadaju ga srpski, bosanski asovi i jedan NBA igrač!

DOBILI BLIZANCE: Slavna golmanka i fudbaler krili 50 dana da su postali roditelji, razlog je jeziv

ENFILD U SUZAMA: Preminuo bivši fudbaler Liverpula

Utakmica između Engleske i Republike Irske je bila u prvom kolu Mundijala, a Lineker nije želeo da je propusti, pa je selektoru Bobiju Robsonu prećutao da je noć uoči meča imao dijareju.

- Nisam hteo da kažem selektoru, jer sam mislio da bi me ostavio van prve postave, a ja sam kao i uvek želeo da igram. Utakmica je počela i bio sam dobro, da bi posle 20 minuta počeo da imam grčeve u stomaku. Nekako sam izdržao do poluvremena i mislio sam da ću biti u redu - započeo je legendarni napadač.

Međutim, nije ispalo kako se nadao.

- Izašli smo na drugo poluvreme i posle 10-15 minuta ponovo počinju grčevi i mislim se "Ok, sad sam u problemu". Jedna lopta je otišla na stranu i otrčao sam ka njoj da izblokiram nekoga. Nakon toga sam nekako pao na zemlju, opustio se na trenutak i samo je bilo - bum.

Gari Lineker
Gari Lineker / Izvor: Profimedia

Potom je neprijatnu situaciju koja ga je zadesila opisao do detalja.

- Ako pogledate snimak, videćete kad Geri Stivens prilazi i pita me šta nje u redu. I ja mu kažem "usr*o sam se". Nisam znao šta da radim. Hvala bogu da sam imao tamno plavi šorts tog dana. Izbacivao sam to i trljao sam se travu kao pas. Bilo je neverovatno koliko mi posle toga niko na terenu nije prilazio, smrdeo sam.

Za kraj, nekadašnji napadač Lestera, Evertona, Barselone, Totenhema i Nagoje je otkrio da je imao još jedan problem.

- Na kraju je Bobi morao da me zameni i ja sam otišao na klupu. Manje-više svaki stadion je imao tunel odmah blizu klupe, ali na ovom su klupe bile na suprotnoj strani tunela, pa sam morao da sedim na klupi sa svim ostalim izmenama. Mogli ste da vidite kako se svi sklanjaju od mene - zaključio je Lineker.

Pogledajte kako izgleda britanska sportska novinarka Lejla Ana Li.

UGOVOR MU USKORO ISTIČE: Boaći je imao šta da kaže na tu temu