27°C
08.06.2024.
117.0746
107.4375

NA DANAŠNJI DAN: Sprint Binića i gol Pančeva najavili su jednu od najvećih Zvezdinih pobeda (VIDEO)

10.04.2017. 15:05
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Foto: Printscreen/Youtube/FK Crvena zvezda

Beogradski tim je slavio rezultatom 2:1.

Pre 26 godina fudbaleri Crvene zvezde postali su prvaci Evrope, a jedna od najbitnijih pobeda na putu ka finalu u Bariju je bila protiv Bajerna. Ekipa Ljupka Petrovića je na današnji dan pobedila minhenski tim, na njihovom terenu.

VIŠE NEMA DILEME: Evo kad će se ODIGRATI derbi koji može da ODLUČI o TITULI (FOTO)

DA LI JE OVO ZAISTA RAZLOG: Otkriveno zbog čega je došlo do OBRAČUNA u Humskoj (VIDEO)

- U 23. minutu su domaćini poveli golom Volfarta. Međutim, iako nije dobro počelo po Crvenu zvezdu, naši šampioni pokazali su kakva su "mašinerija" postali. Sve se promenilo u 45. minutu nakon munjevite, jedne od najbržih kontri u istoriji fudbala. Radinović, Belodedić, Prosinečki, pa lopta za Binića i egzekucija Pančeva za 1:1.

Sve to u svega nekoliko sekundi. Neverica u Minhenu, oduševljene u Srbiji. Još veće slavlje navijača Crvene zvezde kako na stadionu u Mihnenu, tako i širom sveta, usledilo je u 70. minutu utakmice. Još jedna munjevita kontra, Pančev je proigrao Savićevića koji je bio nezaustavljiv u svom jurišu na gol Bajerna. Usledila je majstorska realizacija i novi gol Crvene zvezde. To je bio i konačan rezultat ove istorijske utakmice - napisano je na sajtu crveno-belih, a u video klipu možete da se podsetite i kako je sve izgledalo tog 10. aprila.

ATOMSKI MRAV VOLI DA DELI: Neka CIMER bira, jedan gol njemu POSVEĆUJEM (VIDEO)