NA MLAĐIMA SVET OSTAJE: Vlahoviću pripao "GOLGETERSKI OBRAČUN" sa Ibrahimovićem (VIDEO)

20.11.2021. 22:45
Dušan Vlahović / Izvor: Reuters
Meč 13. kola.

Fudbaleri Fiorentine su pobedili sa 4:3 Milan u duelu 13. kola italijanske Serije A. Naravno meč su obeležili napadači Dušan Vlahović i Zlatan Ibrahimović koji su postigli po dva gola, a to je sve viđeno u drugom poluvremenu.

JUVENTUS SA KREČA DO TRI BODA: Bonući surovo kažnjavao greške defanzivaca Lacija (VIDEO)

KONAČNO! Mesi pogodio za PSŽ u Ligi 1 (VIDEO)

PREMIJER LIGA: Mančester junajted PONIŽEN! Njukaslu ni tri gola nisu donela pobedu

U rpvom delu tim iz Firence je postigao dva gola i zasluženo su otišpli mirno na odmor. Tada je krenuo "obračun" Vlahovića i Ibrahimovića.

Dušan Vlahović je prvo matirao golmana Milana Tatarušanua na maestralan način, tako što ga je zaobišao i pogodio za 3:0 u 60. minutu.

Svi su tada pomislili da se sprema ubeldjiv trijumf Fiorentine, ali na scenu stupa Šveđanin., Zlatan Ibrahimović postigao dva gola u narednih sedam minuta, ali nisu uspeli da dođu do potpunog preokreta.

Tada je opet Vlahović pogodio u 86. minutu i pokazao da na mlađima svet ostaje.

Krajnji rezultat je postavio Lorenco Venuti koji je pogodio svoju mrežu u 96. minut, ali nije bilo vremana za Milan da stigne barem do boda,