16°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

PREMIJER LIGA: Mančester junajted PONIŽEN! Njukaslu ni tri gola nisu donela pobedu

20.11.2021. 19:00
FK Mančester junajted
FK Mančester junajted / Izvor: Reuters
Mečevi 12. kola.

Fudbaleri Mančester junajteda izgubili sa 4:1 na gostovanju protiv Votforda u meču 12. kola engleske Premijer lige.

ZVEZDU ČEKA TEŠKO GOSTOVANJE: Stanković pred Mladost pričao o utakmici Partizana

PROMENA PRAVILA ZA MONDIJALSKI BARAŽ: Umesto dva meča igraće se JEDAN, ali ni tu nije kraj

I STANKOVIĆ SE OGLASIO O OHIJU Izgovorio dve ključne rečenice, pa zastao: "Ne mogu više ništa da kažem"

Počelo je tako što je Ismaila Sar je promašio dva penala za Votford. Ustvari, De Hea je postao kratkotrajni junak, jer je zasutavio šut sa 11 metara, ali sudija je vratio da se ponovo puca. Opet je obranio, ali ni to nije trajalo predugo, pošto je u 28. minutu gol postigao Džošua King. Samo 16 minuta kasnije, prednost je udvostručio Ismaila Sar.

Van de Bek je vratio nadu Junajtedu kada je u 50. minutu nakon dodavanja Ronalda postigao gol, da bi Hari Megvajer bio izbačen iz igre zbog drugog žutog kartona u 69. i tu je bilo sve odlučeno.

U Zastavno vremenu još dva gola za Votford. Prvo je Pedro u drugom minutu nadoknade vremena postigao gol za 3:1, da bi konačnih 4:1 bilo delo Denisa u šestom minutu posle regularnog vremena.

Njukals nije uspeo ni posle 12 kola da pobedi. Postigli su tri gola na svom terenu protiv Brentforda, ali su osvojili samo bod.