NA SRPSKIM TERENIMA IGRA SE JADAN FUDBAL: Katar osramotio "orlove" (FOTOGALERIJA)

29.09.2016. 20:20
Slavoljub Muslin
Slavoljub Muslin / Izvor: MN Press

Debakl na Bliskom istoku.

Fudbalska reprezentacija Srbije sastavljena od igrača iz Superlige nije se proslavila na prijateljskoj utakmici sa selekcijom Katara. Šta više, doživela je debakl na Bliskom istoku, domaćin je slavio rezultatom 3:0 (3:0).

Ekipa koju je okupio selektor Slavioljub Muslin ostavila je očajan utisak u prvom poluvremenu, kada je primila tri gola. Koban za „orlove“ bio je trostruki strelac Sorija koji je tresao mrežu Filipa Kljaića u 24, 30 i 43. minutu. Sorija je golove postizao na različite načine, glavom i iz kontranapada.

BOMBA: Partizan dobio veliko pojačanje pred start sezone (FOTO)

VIJEIRA UZVRATIO KRITIČARIMA: Kad mogu Ronalda i Mesija... (FOTO)

"Orlovi" su ostavili mnogo bolji utisak u drugom poluvremenu, ali nisu uspeli da materijalizuju nadmoć na terenu. Prilike za Srbiju propuštali su Ćirković u 50, Urošević u 58 (najbolja šansa za našu selekciju) i Jovanović u 85. minutu.

Srbija je igrala u sastavu: Kljajić, Petković, Milenković, Miletić, Mladenović, Poletanović, Ožegović, Ristić, Jovanović, Maraš, Stanković. Igrali su još: Ćirković, Kovačević, Gobeljić, Stanojević, Plavšić.

ZA ISTORIJU: Jovetić u društvu Stankovića i Vidića, ali pogledajte zbog čega je ova fotka specijalna (FOTO)