NAPREDAK ISKORISTIO IGRAČA VIŠE: Kruševljani sa tri boda okončali polusezonu

18.12.2021. 20:32
FK Napredak, FK Napredak Kruševac
FK Napredak, FK Napredak Kruševac / Izvor: MN Press

Prekinuli niz od dva poraza.

Kruševački Napredak trijumfalno je okončao jesenji deo sezone pošto je na domaćem terenu savladao subotički Spartak sa 1:0 (0:0) u 21. kolu Superlige Srbije. Napredak je ovim trijumfom potvrdio peto mesto, dok je Spartak ostao na sedmoj poziciji.

FUDBALSKA LUDNICA U NAJAVI: Top 5 utakmica koje ne smete propustiti ovog vikenda

POBEDIO VLASNIKE LIVERPULA: Ronaldo kupio slavni brazilski klub

SUPERLIGA: Vojvodina sa dva igrača manje odbranila remi u Novom Pazaru

Posle ne mnogo uzbudljivog prvog poluvremena koja je završeno bez golova, ključne stvari su se dogodile u drugih 45 minuta. Igrao se 64. minut kada je Spartak ostao sa igračem manje zbog isključenja Đurasovića koji je oštro startovao nad Đuričkovićem.

Šest minuta kasnije upravo je Đuričković doveo Napredak u vođstvo preciznim udarcem, a domaćin je samo minut kasnije mogao da uveća prednost, ali je propuštena prilika, kao i u 87. minutu kada je Bačanin propustio lepu šansu pa je ostalo 1:0 i Napredak je došao do sva tri boda.

Pogledajte kako izgleda Sofija Milošević, devojka Luke Jovića.