BATAK RAZBIO LALATOVIĆA: Voša sa četiri laka komada nokautirala Radnički na Čairu

28.02.2023. 18:08
Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press

Ubedljiva pobeda Novosađana.

U prvom meču 24. kola Superlige fudbaleri Vojvodine su ubedljivo u Nišu savladali Radnički sa 4:1. Ovo je bio savršen debi za novog trenera Radoslava Bataka, koji je samo dan ranije promovisan na "Karađorđu".

TOP 3 DOBITAKA: ONI SU BILI SUPERIORNI U FEBRUARU - EVO KAKO SU „ZARADILI“ PRVI MILION!

DULJAJ ODLUČIO: Sa njima će u petak na Marakanu

ZVEZDINO NOVO POJAČANJE JE VRHUNSKA KLASA: Čeka se da dođe i napravi čudo u Ligi šampiona

Nakon dva vezana remija sa Mladosti u Lučanima i Radnikom u Novom Sadu, Vojvodina je danas na "Čairu" potpuno razbila ekipu Nenada Lalatovića, čija se klupa dodatno uzdrmala posle novog poraza.

Gosti su na "Čairu" vodili sa 2:0 posle samo 18 minuta igre. Malbašič je u devetom minutu bio precizan sa bele tačke, da bi Zukić ubrzo duplirao prednost Vojvodine.

Vojvodina je u 58. minutu zasluženo došla do trećeg gola. Uroš Nikolić je proigrao Simića na ivici šesnaesterca, ovaj nesebično prosledio loptu do Zukića koji postiže svoj drugi pogodak na meču za 0:3. Samo šest minuta kasnije, Voša je stigla do četvrtog gola preko Uroša Nikolića.

Radnički je u 82. minutu uspeo da dođe do počasnog pogotka, Petrov je šutirao, Carević na kratko odbio loptu do Belakovića koji je pogodio za 1:4