NEOČEKIVANI PORAZ LOKOMOTIVE: Ekipa Marka Nikolića izgubila od fenjeraša!

24.10.2020. 20:43
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: Profimedia

Gosti trijumfovali prvi put u sezoni.

Lokomotiva iz Moskve doživela je šokantan poraz kod kuće. Ekipa Marka Nikolića poražena je kod kuće od Rotor Volgograda rezultatom 1:2 (1:1).

Na današnji dan 1857. godine, osnovan je NAJSTARIJI fudbalski klub na svetu!

PAUNOVIĆ SE SMEJE SA VRHA TABELE: Još jedna rutinska pobeda, Reding RAZNEO protivnika (VIDEO)

TADIĆ KAO KAPITEN VODIO AJAKS DO ISTORIJE: "Kopljanici" demolirali Venlo sa 13:0!

Gosti su poveli u 19. minutu preko Žuniora.Njemu je penal odbranio Giljerme, ali je Brazilac postigao gol posle odbitka. Izjednačenje je stiglo u 29. minutu kada je gol postigao Ribčinski. Rotor je ponovo poveo u 75. minutu, a strelac je bio Ponse.

Idealnu priliku za izjednačenje domaći su imalu u 83. minutu, ali Mirančuk je sa penala pogodio stativu.

Tim iz Volgograda je do pre ove utakmice imao samo tri osvojena boda i ovo im je prva pobeda u ovoj sezoni, posle 12 odigranih mečeva. Težak poraz za Lokomotivu, posle četiri vezane pobede.